Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prishtine - Postuar me: August 31, 2013 4:42 pm
Email

LF

Do te doja te kisha gjithmone prane jeta ime . Po ja qe s'munda Te uroj jete te lumtur edhe gezuar datelindjen...

Qyteti: mitrovic - Postuar me: July 13, 2013 8:35 pm
Email

rahime

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate.
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter.
Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dha e bukur si Trendafili urime

Qyteti: prizren - Postuar me: July 5, 2013 7:25 am
Email

suela

urime ditelindjen motra ime agnesa te uroj gjdo te mire ne jete

Qyteti: kamenic - Postuar me: June 26, 2013 6:20 pm
Email

kaltrina

Nje zog i bukur
N'dritare troket
Hape dritaren
Diqka e mir pot pret
Ne krahet e tij ka nje porosi
URIME DITLINDJA FAT DHE LUMTURI

Qyteti: Kosov - Postuar me: April 17, 2013 8:33 am
Email

Ariola Jola

Nje yll ne qiell sa bukur shendrit kjo hena e zbeh po na fal pak drit ky qielli blu dicka po tregon dikush qe un e dua sot ditelindjen feston...Urime Ditelindjen Shoqja Ime e dashur...

Qyteti: Shkupii - Postuar me: April 14, 2013 1:19 pm
Email

Zubejda

Nuk mendoj se do te gjeja fjal per te uruar ty qdo te mire ne jet.

Urimee Ditlindjen nga zemraa te uroj shumm fat dhe lumturii ne jet <3

Qyteti: podujev - Postuar me: March 15, 2013 6:51 pm
Email

eduarta blertina

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 7, 2013 9:30 pm
Email

azo

pershendetje

desha te shpre shpirtin ,mendjen,dhe dhimbjen time qe kam n'zemer desha ti them nje personi qe e kam dashuruar parsisht shum rastesisht e tani s mund ta harroj as per kohsisht te dua v do me rrjedh qdo her ne vena.....:'(

Qyteti: peja - Postuar me: March 2, 2013 6:34 pm
Email

milot

Ne mengjes heret u zgjova
Athua dicka me zgjoj
Mu kujtua dashuria ime
Ditlindjen do festoj!

Do te doja te jem piruni
Ne dore te me mbash
A thua kjo me zgjoj nga gjumi
Pasten qe ta hash!

Kur qirinjet te i fikesh
N'deshire me fut dhe mua
Jam une e dashura jote
Qe me shpirt te dua!

Me shpirt e me zemer
Te uroj shendet
Lumturia e gezimi
Te prifshin per jete!

Urimin ruaje mire
Po te lutem shum
Kur me nuk do te jem
T'kujtohet qe te dashta SHUM!

Qyteti: prizen - Postuar me: February 21, 2013 5:22 pm
Email

bleona

sot me daten 22-06-2013,feston ditlindjen njeriu me i mrekullueshum ne bot.te uroj shum fat ne jete ne pune vullnet ne trup shendet ne endra realitet ne ide drejtesi ne nerva qetesi ne fytir bukuri dhe shum fat ne dashuri te uroj 29 vjet lati shum urime per ty deshiroi q ebiti tjeter me nje nuse ashtu si ti te dojn shum bleona dhe lorena

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 3 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]