Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: struge - Postuar me: December 13, 2009 8:46 am
Email

vesa

urime ditelindjen shoqja ime e klases blerona nga .nera .zana dona

Qyteti: prizren - Postuar me: December 13, 2009 6:56 am

lirika

mendo dhe kujto se dikush qe te do ditlindjen ta uron

Qyteti: gjilan - Postuar me: December 13, 2009 3:10 am
Email

diellza

Si pellumb i bardh te ardht lumturia si val e detit te ardht lumturia me te mira e gezime e kalofsh ket jet urime detlindja mami im befsh 100<3

Qyteti: strug - Postuar me: December 13, 2009 2:51 am
Email

migena

gezuar ditelindjen shoqja ime me e mir e shkolles blerona u bofsh 100 vjet

Qyteti: therand - Postuar me: December 9, 2009 12:26 pm
Email

lifi

kjo ditlindje te qoftme fat te kesh sukses dit enat si ne jet dhe ne punme deshir e jome dhun ne dashurimos diskotohet gjdo emir le te ofrohett... per ty goncheee

Qyteti: gjilan - Postuar me: December 9, 2009 8:26 am
Email

Dieellza

Me lule ne dor me rrespekt
shpirtror me dashuri
te veretet urime detlindja
Ardit i befsh 100 vjet

Fat dhe lumturi ne dashuri<3

Qyteti: STRUG - Postuar me: December 9, 2009 6:39 am
Email

RInA

Te uroj
12 muaj lumturi,
52 weekende qetesi,
365 dite dashuri, 8760 ore paqe,
525600 minuta sukses,
31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

Qyteti: sllatin e madhe - Postuar me: December 9, 2009 2:18 am
Email

qendresa

edhe pse sme thirre ne dltiindjen tende un prapseprap te mendoj ne ty i dashur kam deshir kit mesazh me lexu e mema kthy mem than edhe une ty shum te dua se une ty ne jet ska met harrua qendresa i dashur me thirr se te pres sot nga kjo dit e merkur do te pres me shmu mall tung

Qyteti: dardan - Postuar me: December 8, 2009 3:13 am
Email

loqki

Nese te kane then qe kur linde ti binte shi.... te kane genjyer... ishte qielli qe vajtonte, per largimin e yllit me te bukur qe mbante...!!! ashtu plot drit erdhi ne kete date, duke i bere tokes nje dhurat... dhuraten me te cmuar !

Qyteti: dardan - Postuar me: December 8, 2009 3:11 am
Email

loqki

Nese te kane then qe kur linde ti binte shi.... te kane genjyer... ishte qielli qe vajtonte, per largimin e yllit me te bukur qe mbante...!!! ashtu plot drit erdhi ne kete date, duke i bere tokes nje dhurat... dhuraten me te cmuar !

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 30 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]