Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: fr - Postuar me: December 5, 2009 3:47 pm

lola

mbrem per ty enderrova sikur ditlindjen ta urova fat ne jet te kesh i lumtur gjithmon te jesh por kur enderra shkoi realiteti me piklloi nuk kisha mundesi te takoja e ditlindjen ta uroja ti ndodhesh larg nga un i lumtur ditlindjen festoje dhe ket mbremje te bukur me tjetren e kaloje...

Qyteti: prishtina - Postuar me: December 5, 2009 8:14 am
Email

Verona

Nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa jeta e 1 Ylli sepse do te ishte shume e gjat,nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa jeta e nje Trendafili sepse do te ishte shume e shkurter,por uroj qe jeta jote te jet e shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili.

Qyteti: Kosov-Prishtin - Postuar me: November 26, 2009 5:37 am

Laura

Ajo qe quhet fat le te percjell gjat , ajo qe quhet lumturi qoft me ty. URIME ditelindja BESS

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 25, 2009 9:35 am

edona zulluufi

te dua te adhuroj ne zemrin time gjithmon do jetosh(L)

Postuar me: November 25, 2009 2:29 am
Email

genta

te uroj cdo gje ne jete. ne trup shendet ne pune vullnet ne nerva qetsi ne ide drejtsi ne te ardhmen lumturi dhe shume dashuri...........

Qyteti: prizren - Postuar me: November 22, 2009 12:04 pm
Email

mimita

Dua qe ky mesazh te lundroj oqeane te kaloj,akullnaja mos ta ndaloj,te vi te ti per te takuar ditlindjen nga une per tu ja Uruar.

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 18, 2009 1:25 pm
Email

dritron

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 17, 2009 2:20 pm
Email

petrit

Qyteti: struga - Postuar me: November 17, 2009 8:29 am
Email

arbra

gezuar ditlindjen zemra ime shpirti im po te uron e di nuk mund te jem pran teje sa her qe ti ditlindjen feston ti pa mua pa mua festo ditlindjen gjdo gje ne jet mund te harroj por ket dit se kam harruar dhe gjdo vit do jet nje soj.....

Postuar me: November 16, 2009 5:41 am
Email

Blerina

Urime Ditelindja Sami,te uroj cdo te mire ne jete,fat dhe lumturi.Te uroj edhe dy gjera:Gjithqka dhe Asgje,Gjithqka qe te ben te lumtur dhe Asgje qe te ben te vuash!!! E jotja Blerina

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 31 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]