Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: November 10, 2009 2:39 am
Email

leta

Hey Vale urime ditelindjen te uroj fat dhe lumturi ne jet,edhe ishalla e gjen njeriun e endrrave te tua...

Qyteti: ferizaj - Postuar me: November 7, 2009 5:24 pm
Email

tenta

hapa dritaren dhe shikoja si po binte shihh po te kujtoja ty me plot dashuri sa pika shiu bien ne qati une ta uroj ditelindjen tyy...

Qyteti: England-Oxford - Postuar me: November 7, 2009 5:09 pm
Email

Nora

Nje pellumb ne qiell ndihet i vetmuar.Shoket i shtegetoj ska datlindjen me ke per ta festuar...Pellumbit i ra nder mend te zbresi ne toke ditlindjen ta feston se aty ka dashurine dhe tokes i takon...Urime datlindja.....E.J.

Qyteti: prishtina - Postuar me: November 4, 2009 4:21 pm
Email

anonim

16 vjet me par ne spital u ndegjua nje e qar ishte nje yll qe nga qjelli zbriti dhe nga zoti kerkoi qe te jetoi zoti deshiren ja plotsoi me emrin ****** e gezoi urime ditlindja

Qyteti: Gjilan - Postuar me: November 2, 2009 1:30 am
Email

Valmir

Oj Zemer m'paska dal prej mendjes qe sod eshte dita ma e rensishme e jetes tonde,ditlindja jote.Diten qe linde ti qajshe ,e te gjith rreth teje qeshnin nga gezimi.Jetoje jeten sa qe kur te vdesesh e ti te qeshesh e te tjeret te qajn.Meso te duash te bukuren.Fat dhe lumturi ne jet.Te Kom Yll+Syn,urime ditlindja zemra ime Tina

Qyteti: rahovec - Postuar me: October 21, 2009 4:25 pm

dorentina

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 18, 2009 3:49 am
Email

elsa

nga maja e malit nga maja e pemes te goj urime nga mesi i zemres,me te mira e gezime e kalofsh kete jete,qdo enderr e jotja u befte realitet nga......

Qyteti: lezhe - Postuar me: October 13, 2009 5:57 pm
Email

abi

e di qe prinderit e tuj jane hajdutet me te medhej te bites sepse naten e 23 shtatorit i vodhen galaktikes yllin me te bukur te universit. edhe 100-vjec

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 11, 2009 4:40 am
Email

linda

Qyteti: gjakova - Postuar me: October 11, 2009 3:47 am
Email

ariana

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 32 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]