Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: October 10, 2009 10:58 pm
Email

loca-sara

dua te te shoh ne sy qe nje urim ta jap une ty te uroj u befsh 100 vjet dhe gjithmon mbaresi te kesh dhe nje urim te vjen nga une te te them qe te dua shum dhe qdo vit dua datlindjen ta uroj dhe deshirat zoti ty te to plotesoft per abedinin-drenas dhe egzonin-...?DINI-LOCA dhe XONI-SARA

Qyteti: strug - Postuar me: October 7, 2009 12:47 am
Email

sara

happy b-day desha te gjeh fraze te jashtezakonshme per te transmetuar urimet e mia te sinqerta po meqenese forma e vertet e bukuris eshte thjeshtesia po aq thjesht te uroj edhe 100 vite te tjera te lumtura

Qyteti: elbasan - Postuar me: October 6, 2009 12:24 am
Email

ina

Si sot e 15 vjet me pare qielli qau jo se linde ti por sepse humbi yllin e tij te preferuar,sot yll ndricon e vezullon ne toke dhe si dhurate ti ke fat,bukuri,lumturi te uroj u befsh vjec...

Qyteti: deqan - Postuar me: October 3, 2009 1:08 am
Email

genta

ti u rritsh me shum shok ti u befsh sa lisat e malit ti u befsh djal i hallallit urime detlindjen sejda i befsh 100 vjet....

Qyteti: Prishtin - Postuar me: October 2, 2009 6:14 am

Besa

Ne mesin e nates
ne terrin e zi
2 gjera ti uroj
per ditlindje ty.
Gjithqka dhe Asgje.
Gjithqka qe te ben te lumtur,
dhe asgje qe te ben te vuash.

Qyteti: therand - Postuar me: September 28, 2009 2:54 am
Email

mira

URIME ZEMRA IME DITLINDJEN.Po te kisha afer kete nat,me ty do ta kaloja,gjdo pjes te trupit do ta puthja e ledhatoja,gjdo gje te bukur ne JET te LOQK te deshiroj.URIME SHPIRT

Qyteti: Prizren - Postuar me: September 27, 2009 11:30 pm
Email

Edona

Me nje lule ne dore,me respekt shpirteror,me dashuri te vertet,me zemer te sinqeft urime ditelindjen u befsh 120 vjet.XxX

Qyteti: deqan - Postuar me: September 27, 2009 1:11 pm

Besiana

Ja uroii shoqes temme mat ngusht ditlindjen me shumm lumturi fat dhe dashuri ne jeten e saj

Per Ereestiinenn

Qyteti: prishtin - Postuar me: September 26, 2009 3:45 am
Email

lula

nese une te dua me duaj edhe ti mua nese un te urrej me urre edhe ti mua nese un vdes jeto jeten pa mua nese un vdes die se ende te dua

Qyteti: gjilan - Postuar me: September 25, 2009 6:22 pm
Email

ardi

as puthja ste mjafton
diqka te mungon
por lumturia ne jet
ket gje e ploteson
urime ditlinda-o pellumb i mire
jetofsh gjith ne paqe
si nje zog i lire

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 33 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]