Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: August 29, 2009 5:32 pm
Email

xixx

....kur mos mendo ditelindjen si nje vi te kaluar por mendo per lumturine tende dhe miqesine urime zemra ime nga un plot gezime te uroj shendet edhe lumturi urime ditlindjen me nje vit te ri

Qyteti: suharek - Postuar me: August 28, 2009 6:50 am
Email

valoni

iau roj te gjidhv edetlindjen qeekan me 1 shtator gjith ashtu edhe vetit ishalla igezoj edhe 100 te tjera me ni mesazh ishalla pranverat te tjera me fa miljen ipres n ekosov te dashur iloy jy kosov

Qyteti: Gjilan - Postuar me: May 10, 2009 12:22 pm

Dritaaaa

Nje yll mbi qiell shum bukur po shendrit e hena e zbet po na fal pak Drit qielli blu diqka po na tregon Drita qe te don ditlindjen ta uron....te duaaa shum Floraaaa

Qyteti: podujev - Postuar me: May 10, 2009 10:17 am
Email

shabi

i embel dhe i but, i bardh apo i zi, ngjyra sesht me rendesi, ti fort e shtrengon, me gjuh e rrotullon, lezetin e ngacmon, aromen ja shijon sakezin orbit qe e don

Qyteti: Struga - Postuar me: May 9, 2009 2:52 pm
Email

Lolaa

O zemer,o yll, je kafsha me e bukur ne pyll.. Te uroj pranvera te lumturaa.tpuc..

Qyteti: malisheve - Postuar me: May 7, 2009 5:52 am
Email

dardan

edhe nje dite e re po fillon e sot dikush ditlindjen e ... feston skam fjal te pershkruaj at e te turoj por nga zemra te them qe qka e ke ne mendje qe mundesh ta realizosh veq vazhdo se je me e mira-i e mund ta arrish vesh suksese uroj qe ki vit i ardheshem te jet viti i sukseseve.te puth ...

Qyteti: podujev - Postuar me: May 6, 2009 4:25 pm
Email

donjeta

urime shum tetja ime besa i bofsh edhe 100 vjet te dua shum shum

Qyteti: prishtina - Postuar me: May 6, 2009 11:22 am
Email

angnesa

Qyteti: kuklibeg - Postuar me: May 5, 2009 7:25 pm
Email

pranvera

edhe pse je larg azgje sme mungon sepse zemra ime vetem ty te don

Qyteti: kuklibeg - Postuar me: May 5, 2009 7:19 pm

pranvera

ja uroj shum ditlindajn ata qe e kan dhe po ju them i befsh 1000vjet tung te amo

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 35 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]