Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Burrel - Postuar me: May 5, 2009 3:27 pm
Email

Nardi

i uroj kusherires time Enerjetes edhe 100 vite te tjera te lumtura


HAPPY BIRTHDAY

Qyteti: vuqiterrn - Postuar me: May 3, 2009 3:02 pm
Email

Funde

une ja uroj ditlindjen shoqes tem edhe i thom qiu

Qyteti: mitrovica - Postuar me: May 2, 2009 3:40 pm
Email

syrja

urime ditlindja fatbardha je ma e mira

Qyteti: prishtin - Postuar me: May 2, 2009 3:30 pm
Email

fiitoree

vajz te re um ke taku skom pas zemer met lenduu shum besoi qe njerii pa zemer me lendoi veq qe jom femer me ke kerku per me qen bashk ke premtuu se um ke dashuru shum te re menjen ma theve me pak fjal zemern ma bleve ne zemeren time ti ke ardh lkura jeme ste len me dal gjithqka do te beja per ta lagur trupin per ta pastruar ... te dashurosh nuke shte mekat eshte gjeja ma ebukur dhe eart por nuk munesh me dashuru kur je trathtar e um ke tradhtuu zoti te sheh duhesh mu tut nuk munesh me hanger me dyy lug ndoshtaa as frik nuk ke se nuk ke fis pra skee as fee ndoshta gjdoo gabim zoti doo ta fal por ket joo se um ke vra per se gjallii sa te jet jeta sdoo ta fali...

Qyteti: kumanovvv - Postuar me: May 2, 2009 10:13 am
Email

jetmira

ja uroj shoqes sime ditlindjen

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 30, 2009 2:12 pm
Email

violeta

Te dua shum Sabi zemer urime Ditlindja i bofsh edhe 1000 vite te tjera e ishalla gjthmon bashk me mua te dua shum jeta ime kisss te duaaaaaa

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 30, 2009 8:03 am
Email

albina

ja uroj shoqes time marigones ditelindje i uroj jet te gjat dhe lumturi ne jet te rritet me prinder nga albina

Qyteti: tirane - Postuar me: April 29, 2009 8:29 pm
Email

irida

me mire nje mik se nje thesar thesari yne sapo u be 20 vjecare urimi im eshte qe ky thesar te behet shekullore

Qyteti: koplik - Postuar me: April 29, 2009 12:39 pm
Email

mikel

gezuar ditelindjen ne jete une kam pasur dy gjera nje te mir dhe nje te keqe por kush te kete ditelindjen me"29.10.1997" eshte nje shanc per jeten por edhe te gjitha ditelindjet si te ..........>>>>>>>>>> ...............<<<<<<<<<<<<<<<<<

Qyteti: shkoder - Postuar me: April 20, 2009 3:46 pm
Email

sara

gezuar ditelindjen te gjith kur ta keni vec se ma heret nuk ban gjall e

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 36 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]