Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjermoni - Postuar me: April 19, 2009 2:24 pm
Email

dona

urime loqka ime ditlindja e i befsh edhe 100 vite te tjrea gezuar urime loqka jeme

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 19, 2009 11:42 am
Email

egzon

te uroj dy gjera gjithqka dhe asgje,gjithqka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuash

Qyteti: Hamburg - Postuar me: April 18, 2009 12:08 pm
Email

Teuta"Ridi

Urime ditlindja xemel ridi te dua te them
boskka e jote deeeee

Qyteti: deutschland - Postuar me: April 18, 2009 11:46 am
Email

teuta

ne ket vite pa ty po te shohe ne sy urime ditlindja ty shpirte shikom ne sy

Qyteti: rahovec - Postuar me: April 18, 2009 6:57 am
Email

dorentina

nese ti me don edhe une te dua nese te urrej urrem edhe ti mua nese une vdes ti jeto per mua por dije se gjithmon nje engjull te ka dashuruar

Qyteti: berat - Postuar me: April 17, 2009 6:14 pm

enigma

olti te uroj nje jete shum te lumtur zti qofte me ty kudohere.ta them nga zemra.urime te puth fort

Qyteti: shkup - Postuar me: April 16, 2009 3:24 pm
Email

eriona

2 gjera te uroj ne jet:

gjithcka dhe asgje

ghithcka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuash

Qyteti: Rahovec - Postuar me: April 13, 2009 3:43 pm
Email

Monika

Tung Monika urime ditlindje dhe i befsh eshe 100 vjet te tjeta

Qyteti: gjakove - Postuar me: April 13, 2009 1:13 pm
Email

ANDA

Qyteti: gjakove - Postuar me: April 13, 2009 1:05 pm
Email

leuandra

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate.
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter.
Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dha e bukur si Trendafili

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 37 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]