Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: theranda - Postuar me: April 11, 2009 8:45 pm
Email

D.r.o.GG.o

si freski e detit te ardht lumturia si pellumb i bardh te ardht dashuria ne te mira e gezim e kalofsh ket jet cdo deshir e ytja te behet realitet.... urime datelindja

Qyteti: Theranda - Postuar me: April 11, 2009 8:43 pm
Email

D.r.o.GG.o

Dashuria eshte nje kopsht me lule nese hyn aty dije se u ngule!!

Qyteti: dragash - Postuar me: April 11, 2009 10:04 am
Email

egzona

me lule ne dor me rrespek shpirtror me dashuri te vertet ne zemer te sinqert urime ditlindja dhe i befsh 100

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 11, 2009 9:17 am
Email

monika

ditlinda esht shum e bukur kur te uron diqka dhe te thot i befsh 100 vjeq e me shum ....

Qyteti: shkup - Postuar me: April 10, 2009 7:51 pm
Email

sadam

si freski e detit te ardht lumturia si pellumb i bardh te ardht dashuria ne te mira e gezim e kalofsh ket jet cdo deshir e ytja te behet realitet.... urime datelindja

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 9, 2009 3:17 pm
Email

nika

Nese dikush te do te uron gjithqka ne jet nese dikush nuk te do ki me vrejt ...

Qyteti: drenas - Postuar me: April 8, 2009 6:10 pm
Email

doni

naga thellsia e zemres te uroj datlindjen tende edhe pse nuk te kom afer te ndjej pran mejt mupq e dashur

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 8, 2009 11:25 am
Email

argentina

e morra thiken xemren me eshpu ne vend te gjakut dul fjala te
dua

Qyteti: palluzhe - Postuar me: April 7, 2009 5:05 pm
Email

rosa

urime ditelindjen shoqja ime me e miire e shkolles edhe i bafsh 100 pranvera te tjera

Qyteti: besjan - Postuar me: April 4, 2009 2:21 pm
Email

kaltrina

urime ditelinja shoqja ime te dua shum dhe mos harro qe je shoqja me e mir te du a m puq s

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 38 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]