Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: podujev - Postuar me: April 4, 2009 2:14 pm
Email

tina

te dua te pres deri ne vdekje te pershendes ty shpirt te dua shum

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 4, 2009 11:35 am
Email

yllka

ditlindjen ta uroj me nje te mir e nje te keqe,e mira qe te jesh i lumtur e keqja qe askush te mos thot lamtumir

Qyteti: drenas - Postuar me: April 4, 2009 10:04 am
Email

dafina

urime ditlindja Fatbardh i bofsh edhe 100 tjera pra edhe ni here urime ditlindja e par

Qyteti: gjermani - Postuar me: April 2, 2009 2:21 pm
Email

merita

urime urime te thot zemra ime te uroj nga zemra ditlindjen loqka ime

Qyteti: fush kosov - Postuar me: March 31, 2009 10:39 am
Email

floriana

te gjith
lulet
kan arom po lulja me ebukur osht shoqja
jonnnnn. menderim e merresspekt urime ditlinja ibofsh 100vjetttttttt nga florianaaaaaa

Qyteti: Prizren - Postuar me: March 30, 2009 12:36 am
Email

mimoza

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 28, 2009 12:48 pm
Email

besarta

osht dita jote eja te festojm shum vite lumturi dhe hare bashk do ti kalojm.

Qyteti: Gjilan - Postuar me: March 26, 2009 6:06 pm
Email

President

Ja Uroj Shoqes Time Ditlindjen Qe eh kom Lockk MaT Tmiren NbOt ...

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2009 1:20 pm
Email

bledi

para 9 vjetesh zbriti nje ylli nga planet por tani ka 9 vjet qe ka zbrit nje yll mbi tok por ajo ylli qe ka zbrit ne tok esh motra ime qe e dua shum dhe i uroj dhe nje 100 te tjera

Qyteti: kline - Postuar me: March 25, 2009 12:15 pm
Email

tina

hape zemren te hy brenda mbylle shpejt se u qmenda dora shkruan zemra dikton ktheje sms nese me don

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 39 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]