Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: March 24, 2009 4:47 pm
Email

dona

a e dini ksuh eka dtaelindjen sot ... tuberkoluozi se sot eshte dita nderkombtare s tij ....... i shalla me te mira....

Qyteti: prizren - Postuar me: March 24, 2009 7:42 am
Email

ardi

urime ditlindjen dhe fat ne jet uroj qe te gjesh nje dashuri te vertet.....

Qyteti: Tropoja - Postuar me: March 22, 2009 12:50 pm
Email

Venerjona

Uroj qe shoqeria lumturia dhe dashuria te jene dhuratat pe te bukura qe jeta te ka dhuruar jo vetem per ditelindje,por gjithmone!U befsh sa te doje zemra!

Qyteti: T_I_R_A_N_A____ - Postuar me: March 20, 2009 5:45 pm
Email

INDRIT___IT

TE uroj cdo gje ne jet ne trup shendet,ne pun vullnet, ne ide drejtesi, ne nerva qetesi, ne familje, harmoni te erdhmen lumturi, dhe shuum fat ne dashuri....URIME DITELINDJEN:::::SHOKU IM LIMI ___YZB __NGA INDRITI_IT

Qyteti: prishtine - Postuar me: March 19, 2009 5:41 pm
Email

erita

ditelindja jote
po e shoh shqiponjen tu fluturu shoqes sime ditelindjen me ja uru ishala kjo ditelindje te sjell qdo te mire dhe nga ana ime te deshiroj qdo te mire

Qyteti: durres - Postuar me: March 19, 2009 8:44 am

lori

''Ola ''te uroj te behesh 116 vjece,te uroj nga thellesia e zemres fat, lumturi dhe mbi te gjitha shendet,gjithashtu te uroj qe te realizohen te gjitha deshirat dhe endrrat qe ti deshiron.te uroj gjithe te mirat e kesaj bote.Shpresoj qe t'ia kalosh sa me bukur kete dite.Te puth motra jote lori qe te don shummm.

Qyteti: Skenderaj - Postuar me: March 16, 2009 11:39 am
Email

Arlinda

Je nje engjull qe ndriqon,je nje yll qe ne Tok qendron,je dashuria ime e vetme pergjithmon,nga thellesia e zemres jam une ajo qe ditelindjen e 18 ta uron...
TE DUA...BELTII...TE DUA...

Qyteti: suharek - Postuar me: March 14, 2009 11:16 pm
Email

qendrimi

urime ditlindjen edhe ishalla i bon 100 vjeq liki ok mpuq te duaa shumm

Qyteti: deqanali - Postuar me: March 12, 2009 8:16 pm
Email

ibrushiiii

nje yll ne qiell shum bukur po shendrit.kjo hena e zbet po na fal pak drit.ky qiell blu diqka ppo tregon,dikush qe te don ditlindjen po ta uron tung loqki heh

Qyteti: tiran - Postuar me: March 12, 2009 10:46 am
Email

besi

kush do me uroj ditlindjen se kom dy festa per nje dit kam ditelindjen por edhe diten e veres njekosisht po ju pres urimet tuaja.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 40 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]