Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: peja - Postuar me: March 7, 2009 10:34 pm
Email

alisa

Ne Ditelindjen Tende te Deshiroj
qe c'do Dite ne Jeten tende
te Jene
te Mbushura me Shume
Gezim dhe Dashuri .

Gezuar Ditelindjen !

Qyteti: skenderaj - Postuar me: March 7, 2009 5:32 pm
Email

Yllka

happy birthday everybody

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 7, 2009 12:32 pm
Email

flmaur

me kujdesin am te amdh qe mund ti kushtoshh jetes tande per ni te ardhme me te suksesshme te uroj 16 vejtorin e lindjesme te rejeat ne sfidat e kesaj jete...muli

Postuar me: March 6, 2009 11:21 am

F!ttja

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 4, 2009 3:32 pm
Email

drin

urime ditelindja ata qe e kan

Qyteti: kumanov - Postuar me: March 4, 2009 12:15 pm
Email

drita

fjalet jane te pakta gezimi eshte i madh te uroj ditelindjen per shum vite me radhe.

Qyteti: kosov - Postuar me: March 3, 2009 8:00 am
Email

arbrimi

eii urime ditlindja i bofsh edhe 100 tjera te du shummm

Qyteti: fushe-kruje - Postuar me: March 1, 2009 4:25 pm
Email

ladi

gezuar ditelindjen dhe u befsh njeqind vjec .uroj qe te jeni sa me te lumtur dhe me harmoni,gezuar.

Qyteti: presheva - Postuar me: March 1, 2009 3:55 pm
Email

alejna

Te gjitha lulet kan arom por lulja me e bukur eshte dashurija jone , me lule te bukura te uroj shendet me dashurin time i befsh 100 vjet.

Qyteti: kumanov f. likov - Postuar me: February 28, 2009 9:26 pm
Email

*.*e2n*.*

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 41 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]