Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakovo - Postuar me: February 28, 2009 6:33 pm
Email

bina

hey tiki loqki urime ditlindjen ishalla edh e100 vjet te tjra e di se ste bjen ditlindja sivjet po mu em ra ndermend...kiss

Qyteti: vushtrri - Postuar me: February 28, 2009 9:35 am
Email

xona-lola

Me nje lule ne dor,me respekt shpirteror,me dashuri te vertet,me shpirt te sinqert urime ditlindjen i befsh 100 vjet te dua lola.....shummmmmmmmmmmmmmm

Qyteti: prizren - Postuar me: February 28, 2009 9:26 am
Email

ibadete

urime urime motra ime ditlindje i gxofsh edhe 119 tjera me plot dashuri dhe lumturi,uroj qe ky vit te sjell shum surpriza.tungi mpuqi prej se largu une edhe mebsa jote e vogel ejona.urime urime bukuroshe

Qyteti: kaqanik - Postuar me: February 27, 2009 1:40 pm
Email

imrije

urime ditlindja shoqja ime me e ngusht flora te dua shumm edhe te uroj qdo te mir ne jet .... TE DUA MPUQQqq

Qyteti: lugano - Postuar me: February 27, 2009 8:19 am
Email

ibadete

ja uroj ditlindjen motres time fitores ideshiroj jet te gjat dhe te lumtur,uroj qe ky vit ti sjell shum surpriza te bukura,urime urime edhe 119 tjera dhe me shum dashuri,te don shum motra jote edhe mbesa vogel ejona ta dergon nje puthje.

Qyteti: dikund... - Postuar me: February 26, 2009 10:34 pm

zeshkanja

1 vit me shum,
1 enderr e re,
ne kete dite te lumtur,
me sy plote shkelqim,
te dergoj urimet me te mira ty i dashuri im,
Te uroj cdo te mir ne jete,
Urime Ditelindja i befsh 100 vjet....

Qyteti: rahovec - Postuar me: February 26, 2009 1:03 pm
Email

tina

Qyteti: pz - Postuar me: February 25, 2009 2:29 pm

Edona

Me nje lule ne dor,me respekt shpirteror,me dashuri te vertet,me shpirt te sinqert urime ditlindjen i befsh 100 vjet te dua YLL

Qyteti: lucca te italise - Postuar me: February 25, 2009 12:44 pm
Email

bija

ditka te uroj qe te behesh 100 vjece de tja kalosh e lumtur me ervinin dhe me femijet e tua qe jane shume te bukur donaldi dhe nazmela. te uroj dhe plotesim te deshirave tjuaja.ju dua shume.

Postuar me: February 25, 2009 12:22 pm
Email

sofie

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 42 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]