Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 24, 2009 8:53 pm
Email

majlinda

urime urime nga zemra ime ditlidjen ta festosh ne paqe dhe lumturi dhe kosoven e lire

Qyteti: vlore - Postuar me: February 23, 2009 2:27 pm
Email

idriz

do desha te zhvishja ngadale si petalet e nje lule dhe me pas te heq me embelsi gjembat qe ke ne zemer qe ta kuptosh sa e madhe eshte dashuria ime per ty

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: February 23, 2009 1:06 am
Email

LiL

T'thomm Urime Ditlindjaa ... jo per met Gzuu porr gjithmonn Dijee Se shumm tyy te Duuu ... Praa Zemer Urime Ditlindja GJithmoonn neve 2ve Na hectt Lumturiaa

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 22, 2009 5:02 pm
Email

dina

TE DESHIROJ SHUM FAT NE JET DHE LUMTURI HAPPY BIRTHDAY BY DINAAAA

Qyteti: pej - Postuar me: February 22, 2009 1:59 pm
Email

linda

urime ditlindja ibofsh edhe 100 tjera te lumtura te puthi shummm

Qyteti: tirane - Postuar me: February 21, 2009 11:38 pm
Email

g-star

sonte ditlindjen me zemer ta uroj fat e lumturi qdo dit te deshiroj drrita e allahut rrugen ta ndrriqoft me ty lumturija gjithmon mbizoteroft. per tyy denataa

Qyteti: Shkoder-F.Kruj - Postuar me: February 21, 2009 12:32 am

Linda

Po rrenoja ne mendjen time per te gjetur nje urim.Mendja ime ish e lodhur ne kete drejtim.Ju drejtova zemres time,dhe ajo me solli shume kujtime.Atehere ju drejtova shpirtit tim,ai me tha se po festoj me"Aleksin"si per here me lepurushin tim,dhe do vazhdj ta festoj kete date dhe per te tjera 200 vjet.U befsh 100000000000000 vjec Aleksi im,keshtu do plotesohet profecia ime.

Qyteti: swiss - Postuar me: February 20, 2009 6:02 pm
Email

ardi_e_l_o_n_a

GeZuAr viTiN e Ri 2009 mE plOT sHeNdEt E lUmTuRi JaU urOj si mOllA nE bLi

Qyteti: Rahovec - Postuar me: February 19, 2009 3:31 pm
Email

Rajmonda

Vet me the se kur nuk largohesh mos i harro fjalet se do te pendohesh kur te pendohesh ne kete jete ke mem lyp s ke mem gjet te dua loqkk je me i miri ne bottt

Postuar me: February 18, 2009 9:05 pm
Email

dredhzza

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 43 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]