Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Malishev - Postuar me: February 18, 2009 1:46 pm

Anonime

Neser ke ditlindjen te uroj te gjith te mirat ne jet edhe pse me mu nuk t elejuan te jesh,pse jan aq te pa shpirt njerzia???I urrejt te gjith ndonjeher edhe ty edhe veten time qew te dua pa mas

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 2:00 pm
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

I Uroj Vellat Tim Elvisit ti beje 100 vjec.
Jete te gjat edhe te Lumtur

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 2:03 am
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

Albana Urime Ditelindjen Loqka ime i befsh 1000 vjece

Qyteti: tiron *xhomllik* - Postuar me: February 16, 2009 1:45 pm
Email

andi xhomllik

ISHTE VITI 19.. DATA .. KUR ZOTI ZBRITI NE TOKE ENGJELLIN E TIJ ME TE DASHUR. E BERI KETE PASI NJERZIMI KISHTE NEVOJ PER TE. SOT KY ENGJELL MBUSH PLOT .. VJET JETE DHE ENGJEJT E TJERE NE QIELL PO TE UROJNE EDHE SHUME VITE TE TJERA JETE. MIDIS TYRE EDHE UNE TE UROJ NGA ZEMRA EDHE 100-VJEC FAT DHE DASHURI PAC GJITHNJE

Qyteti: tiron *xhomllik* - Postuar me: February 16, 2009 1:39 pm
Email

andi xhomllik

SYTE SOT MOS I MBYLL LART NE QIELL NDRICON NJE YLL NDRICIMI TIJ TE VERBON DHE 100 TE URON

Qyteti: gl - Postuar me: February 13, 2009 3:51 pm
Email

majlinda

urime loqki ime ta uroj ditlindjen me shum gezime i bofsh 1000 vjet loqki te duaaa shum

Qyteti: DURRES - Postuar me: February 13, 2009 11:52 am
Email

ENDRRI

TE DUA ZEMER MOS IK?

Qyteti: GJILAN - Postuar me: February 9, 2009 2:08 pm
Email

FITORE

TE UROJ DITLINDJEN I DASHURI IM I JETES SIME ME SHENDET E LUMTURI TE JAP GEZIME PA KUFI TE DON TOLJA PA TRADHTI I BEFSH EDHE 100 VITE LOQK TE DUA

Qyteti: ? - Postuar me: February 9, 2009 2:01 pm
Email

Enkelejda

Qyteti: ? - Postuar me: February 9, 2009 2:01 pm
Email

Enkelejda

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!
Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dije? Megjithate shume urime !

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 44 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]