Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ? - Postuar me: February 9, 2009 2:00 pm
Email

Enkelejda

Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!

Qyteti: ? - Postuar me: February 9, 2009 2:00 pm
Email

Enkelejda

Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!

Qyteti: gjk - Postuar me: February 8, 2009 8:03 am
Email

leonita

Urime:Te prita,me beso, te gjitha per ty i lsh e dhuraten do ta dhuroj tash urime

Postuar me: February 7, 2009 10:59 pm

The Darkness

E kam shume te veshtire te thurr vargje per ty,jo se nuk dua per sepse je Yll per mua.Egzistojene fakte se yjet i mban te qielli e ne kete rast do te doja te isha un AI qiell i eret qe te me beje drite ti.
Urime ditelindja shpirti,,te kam xhan ....

Per The lightness from The Darkness

Qyteti: rahovec - Postuar me: February 7, 2009 9:05 pm
Email

valon

dua qe ky mesazhte lundroj nga fundi i oqeanitte kaloj akullnaja te mos me ndalojte vij per ta takuar ditlindjen tende per ta uruar oj loqka jeme i befsh edhe 100 te tjera urime

Qyteti: klina - Postuar me: February 7, 2009 4:47 pm
Email

geni

Nuk te uroj jete te gjat sa te nje ylli,as edhe te shkurter sa te nje trendafilli por te uroj jete te shendritshme si te nje ylli dhe te bukur si te nje trendafilli ...Urime ditelindjen i bafshe edhe 100 tjera...

Qyteti: savrov - Postuar me: February 7, 2009 1:05 pm
Email

dita

ti je gjumi une jam endrre ti je shpirti une jam zemra ti je hena une jam drita ti je endrra qe te prita urime ditlindjen dita.

Qyteti: lipjan - Postuar me: February 5, 2009 2:34 pm
Email

edona

urime ditelindja dhe te gjitha te mirat ne jet

Postuar me: February 5, 2009 2:07 pm
Email

Arlinda

Ate nate kur linde ti qielli fillo te pike ca pika shi jo se po binte shi po vuante qe kishte humbur yllin me te bukur e cila ishe ti!Urime ditelindja u befsh 1000 vjet

Postuar me: February 5, 2009 2:02 pm
Email

Arlinda

Ate nate kur linde ti qielli fillo te pike ca pika shi jo se po binte shi po vuante qe kishte humbur yllin me te bukur e cila ishe ti!Urime ditelindja u befsh 1000 vjet

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 45 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]