Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtina - Postuar me: February 5, 2009 1:53 pm
Email

arlindaa

diten kur linde ti nga qielli ran ca pika shiu jo se po binte shi por vuante se e kishte humbur yllin me te bukur te tij qe ishe ti

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 4, 2009 9:28 pm
Email

:D:D:D:D

urime urime shum urime nje grusht kime nga betha ime

Qyteti: durres - Postuar me: February 3, 2009 1:53 pm
Email

rushit

nuk di ne dua te gezohem qe ke kaluar shume kohe me mua apo te ndihem keq qe po iken koha por nje gje eshte e sigurt:''i lutem zotit qe te kesh edhe nje qind pranvera yte lumtura

Qyteti: gjakova - Postuar me: January 30, 2009 2:40 pm

ina

Dua qe ky mesazh te lundroj nga fundi oqeanit te kaloj akullnaja mos ta ndaloj te vij tek ti per te treguar ditlelindjen nga un per ta uruar u befshh 100 vjeq ina

Qyteti: gjakov - Postuar me: January 28, 2009 8:00 pm

lina

kur linde ti rrezonte djelli sepse ylli me i bukur u shkeput nga qielli i bofsh urime DITLINDJA i bofsh 100 vjet..?

Qyteti: deqan - Postuar me: January 28, 2009 12:54 pm
Email

betim

si freskija e detit te ardht lumturiasi pellumb e bardh te ardht dashuria gjdo enderr e jotja u beft realitet urime ditelindja jote i bofsh 100 vjet

Qyteti: TIRAN - Postuar me: January 28, 2009 12:43 pm
Email

shpresa

Trokas ne der e s'hapet dera.
E deshpuar shum jam kur kthem n\le nje mesazh URIME DITLINDJEN LOQKA MAM

Qyteti: kline - Postuar me: January 26, 2009 9:19 pm
Email

doncheeee

Per ditlindje ti uroj dy gjera zemer?Gjithqka dhe Asgje?Gjithqka qe te ben te lumtur dhe Asgje qe te ben te vuash...

Qyteti: kline - Postuar me: January 26, 2009 9:18 pm
Email

doncheeee

Per ditlindje ti uroj dy gjera zemer?Gjithqka dhe Asgje?Gjithqka qe te ben te lumtur dhe Asgje qe te ben te vuash...

Qyteti: kline - Postuar me: January 26, 2009 9:15 pm
Email

doncheeee

Per ditlindje ti uroj dy gjera zemer?Gjithqka dhe Asgje?Gjithqka qe te ben te lumtur dhe Asgje qe te ben te vuash...

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 46 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]