Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetov - Postuar me: January 26, 2009 1:01 pm
Email

adisa

miqesia eshte nje gje e mir andaj duhet te kemi qe ne ditelinddje ti ftojm e te argetohemi "URIME DITELINDJA"

Qyteti: lbush - Postuar me: January 23, 2009 1:01 pm

lona

nje pellumb i bardh ne dritare troket hape nit dritaren se diqka e mir te thrret ne krahun e ti eshte nje porosi urime ditlindja fat e lumturi

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 23, 2009 12:59 pm

lona

nje pellumb i bardh ne dritare troket hape **** dritaren se diqka e mir te thrret ne krahun e ti eshte nje porosi urime ditlindja fat e lumturi .

Qyteti: sarande - Postuar me: January 22, 2009 1:10 pm
Email

rubin

Vitet kalojne dhe ne thjeshte urojme njeri-tjetrin. U befsh dhe 100 vjec. Por eshte e kote sepse nuk e kemi ne ne dore por vetem ZOTI. Keshtu qe thjesht te uroj. FAT. LUMTURI. GEZIM DHE HARMONI. si ne rini ashtu dhe ne pleqeri.

Qyteti: gjakova - Postuar me: January 21, 2009 11:25 am
Email

mona

sot ditlindjen po e feston dhe si lule po lulzon ja qe une nuk mund te vi por me zemer tek ti rri do te hehem veq me ty te kujtoj qe jam me ty zemer

Qyteti: peje - Postuar me: January 18, 2009 11:18 pm
Email

lulja

Si freski e detit te ardht lumturia si pellumb i bardh te qoft dashurija me tmira e gzime e kalofsh ket jet qdo deshir e jotja tu beft realitet URIME DITLINDJA per vellaun me te mir ne bot leonardin -- te dua shuummmm

Qyteti: SHKUP - Postuar me: January 16, 2009 10:36 pm
Email

raperenzola

te dua te dua deri sa te vdes une per ty lopen me gjith vic e shes

Qyteti: tirona - Postuar me: January 16, 2009 10:55 am
Email

Megi

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 15, 2009 8:20 pm
Email

janchee

ta uroj,ta uroj me gjith zemer ta uroj po kjo mbyllet ne ket zemer urime shum ditelindja

Qyteti: pr - Postuar me: January 13, 2009 12:45 pm
Email

valja

qti bej lotit qe smund a ndal,qti bej buzeve qe kan mall,qti bej mallit qe mkaplon,qti bej zemres qe tkerkon,qti bej pritjes qe ska fund e prap ste shoh askund....

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 47 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]