Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: dikunde - Postuar me: January 12, 2009 3:19 pm
Email

leo

oj aldina mes e uro se sashte per sms per vitin eri po per sms ditelidnje kshire se gabim kishe shenu
kishe deshte me shenu f uriemshe

Qyteti: tirona - Postuar me: January 11, 2009 4:43 pm
Email

cunat e selvis

desha te gjeja nje fraze te jashtzakonshme...
por nuk ekziston asnje aq e bukur sa te trasmentoj dashurin time...
meqense thjeshtesia esht forma e vertet e bukuris...
kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec

Qyteti: f.k - Postuar me: January 11, 2009 3:46 pm
Email

neta

sjam indiane te shpoj me shigjet po jam SHQIPETARE TE DUA PERJET

Qyteti: prizren - Postuar me: January 11, 2009 3:37 pm

valmira

cakrro goten e thuaj gezuar,dhashuro jeten qe zoti ta ka dhuruar,jeto me ndjenja perplot besnikri,nga valmira gjithve gezuar vitin e ri.

Qyteti: prishtine - Postuar me: January 11, 2009 9:44 am
Email

arii.......

as deti as oqeani as tigri as luani as jeta ime me mundime nuk te ndan nga jeta ime ^urime ditlindjen^

Postuar me: January 11, 2009 4:08 am
Email

Rreze

Qyteti: prishtina - Postuar me: January 11, 2009 4:05 am
Email

rina

e bukur si lule e ndritshme si drita me nje fjal te embel urime ditlindja

Qyteti: prizeren - Postuar me: January 8, 2009 11:26 am
Email

floriana

Ate dit qe linde kur linde ti binte shi qante qielli sepse kishte humbur yllin me te bukur dhe ai yll je ti urmie datelindjen shoqja ime e dashur

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 7, 2009 11:53 pm
Email

Ejup Hasani

urime urime ditlindjen dhe ibofsh 100 te tjera dhe gjdo te mir ne jet dhe fat ne dashuri

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 7, 2009 12:52 pm
Email

lelli

nuk ta dhuroj lulen se ajo thahet por ta dhuroj puthjen se aj kujtim mbahet.
ju dua nga leta

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 48 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]