Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizreni - Postuar me: January 7, 2009 12:20 pm
Email

egzona

.....urime datelindje mami im i idashur edhe pse edi q eper ty ska rendesi dhurata sepse ne per ty jemi dhurata me e vlefshme .......07.01.1967

Qyteti: kaqanik - Postuar me: January 7, 2009 10:11 am
Email

tuli

nje yll ne qiell shum bukur shendrit ,kjo hena e zbehte po na fal pak drit,ki qyelli blu diqka po tregon ,Dikush qe te don ditlindjen ta uron

Qyteti: kaqanik - Postuar me: January 7, 2009 10:07 am
Email

FBI

nje yll ne qiell shum bukur shendrit,kjo hena e zbehte po na fal pak drit ki qyelli blu diqka po tregon ,Dikush qe te don ditlindjen ta uron

Qyteti: kaqanik - Postuar me: January 5, 2009 5:56 pm
Email

alma

Qyteti: vushtrri - Postuar me: January 5, 2009 1:25 pm
Email

selami

urime urime ne ket dit moj zemra ime te shkruaj nga largesia por mos me harro qe mu dhe ty pona ndan vetmija kjo vetmi ne ket dit se dot jemi keshtu sekam prit nje tjeter vjetor dote un do jem i shtrir ne bor i ber akull qe per jam duke u pakur jam ter ne largesi por ne ket dit nuk mundem met perqafu ty ket lotin tim zogu po dergon tek ty zemra pot ther per mua por as qirinjet nuk mundesh me i shuta ti pa mua do isha pran do jepja frym qe ty te mundesh me i shkym ne mjedisin e tortes se prer nga dora jote un do te puthja te them se jam e ardhmja jote

Qyteti: gjilani - Postuar me: January 4, 2009 10:13 pm
Email

leti

Qyteti: tirane - Postuar me: January 3, 2009 10:16 pm
Email

maria

Qielli u turbullua, hena me nuk dricon, dielli reze nuk leshon,sot e 100 vjet ditlindjen ta uroj................

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 1, 2009 4:21 pm
Email

valja

te uroj gjdo gje ne jet ne trup shendet ne nerva qetesi e ne familje harmoni e shum fat ne dashuri te uron shoqja jot ditelindjen i befsh edhe100 te tjerea te lumtura kalo mir

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 1, 2009 4:13 pm
Email

urime vitin eri nga shoqja jote linda

qysh je urime per shum mot ishalla ke fat dhe lumturi shpresojm qe ky vit do te jete i mir per te gjith ishalla ke fat ne dashuri qao nga shoqja jote linda nga ferizaj ishalla e merr kkete sms nese mundesh ktheje qao mpuq

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 1, 2009 4:08 pm
Email

urime vitin eri

qysh je aje mir urime festen e vitit te ri ishalla ke fat dhe lumturi ne te gjith sferta e jets te uron shoqja jote e dashur dhe ishalla ke fat ne dashuri urime 2009 me fat shoqja jote

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 49 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]