Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: December 10, 2008 8:35 am
Email

malsore

si freski e detit te ardht lumturia si pellumb i bardh te ardht dashuria qdo ender e jotja u beft realitet urime ditlindja i befsh 100 vjet

Qyteti: prishtin - Postuar me: December 8, 2008 10:45 pm
Email

gonche

Qyteti: kosovlindore - Postuar me: December 8, 2008 12:30 pm
Email

vigan

Shoku im me i mire gezuar ditelindjen dhe suksese ne jete.I befsh 100 vjet

Qyteti: presheve - Postuar me: December 8, 2008 12:22 pm
Email

vigan

me shpirt e zemer pres nje dite qe te uroj ditelindjen.Urime Ditelindjen.

Qyteti: podujev - Postuar me: December 8, 2008 11:23 am
Email

olta

urime ditlindja loqk lumturi e shum suksese ne jet per ty olti i gezofsh edhe 100jera pran meje loqk te duuuu

Qyteti: malishev - Postuar me: December 8, 2008 12:29 am
Email

anida

ditlindjet na ikin dhuratat na mashtrojn afrohet pleqerija e na se kuptojm vdekja ngadal na mer ne perqafim ne zemrat e te dashuruarve ngelim veq kujtim.....urime ditlindjen esat shpirtiii im

Qyteti: LIBRAZHD - Postuar me: December 6, 2008 9:25 pm
Email

ERSA

YLLI I VOGEL GJUME TE EMBEL SHIFEMI BASHKE NE ENDERR KUR TE ZGJOHEM NE MENGJES NGA PARAJSA DO TE ZBES DO TI PUTH BUZET E TUA DHE TE THEM SA SHUME TE DUA

Qyteti: ZHEGER - Postuar me: December 6, 2008 7:34 pm

NORA

URIME UREIMM SII QDO KSUH URIMEE TE DUA ME SPRIT E TE DUA ME ZEMER TA UROJ DITLINDJEN SI ASNJEHER STKAM THIR NE EMER

Qyteti: pz - Postuar me: December 5, 2008 9:08 am
Email

sara

Lum aj qe lin Lum aj qe jeton Lum sot qe sara Ditlindjen qe e feston *07.12.1992*

Qyteti: fushkosov - Postuar me: December 3, 2008 2:03 am
Email

valdrin

hej njera urime ditlindja u rit sh ena rrofsh sa malet e shipnis

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 51 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]