Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: November 21, 2008 8:23 am
Email

bana

Qyteti: therand - Postuar me: November 18, 2008 12:40 pm
Email

gerta

me lule ne dor me resperkt shpirtror dhe qdo te mir ne jet urime ditlindjen i befsh 100 vjet

Qyteti: ratkofc - Postuar me: November 18, 2008 6:16 am
Email

diti

URIME DITLINFJA JE SHOQJA ME E MIR DHE TE UROJ FAT NE DASHURI. EDHE PSE NUK JE E IMJA GIRLFRIEND.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: November 16, 2008 4:59 pm
Email

nila

hej njerz a e dini qka po ndodh ne keto momente...loqka jeme, zemra jeme qe e du ma se shumti ne bote sot i mbushi 20 vjet ....

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 14, 2008 11:16 am
Email

ema

urime ditlindja
e i bofsh 100
vjet
dhe me shum ema
me familje

Qyteti: struge - Postuar me: November 11, 2008 4:16 pm
Email

lovely

para 17 viteve te gjith engjujt ne qiell qanin se humben egjullin me te bukur mes tyre.....ate ngjull qe ra dikur une e quaj ""shpirti im""....GEZUAR DITELINDJEN ZEMER TE DUA....

Qyteti: gjakov - Postuar me: November 10, 2008 12:13 pm
Email

ari

Te uroj shum FAT ne JET,ne pune vullnet,ne trup shendet,ne enderr realitet, ne ide drejtesi, ne nerva qetesi, ne fytur bukuri, dhe shum fat en dashuri...

Qyteti: Suharek - Postuar me: November 7, 2008 11:40 am
Email

Donna

Sot Ditelindjen nga zemra ta Uroj fat dhe Lumturi qdo her te deshiroj Drita All-llahut rrugen ta ndriqoft stacioni i fundit Xhehneti per ty qoft.me respekt per ty ....****

Qyteti: therand - Postuar me: November 7, 2008 7:13 am
Email

berna krasniqi

Berna&Bimi
nje urim vjen nga une dhe te theme se te dua shume,qdo vit ditlindjen dua ta urij dhe deshirat zoti te ti plotesoj u befsh 100 vjeq zemra ime gjithmon paq vetem gezime dhe njeher urime urim mpuq synushi ime

Qyteti: shkoder - Postuar me: November 4, 2008 2:27 pm
Email

nitaaaaaaa

urime ditlindjen i befsh 100 vjet e te gjitha deshirat tu befshin realitet `urime ditlindjen edhe 100 te tjera

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 53 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]