Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: November 1, 2008 10:50 am
Email

rrushja

Sa here qe vjen 21 MARIS urime pranveren dhe ty rrush datlindjen te dua shumeeeeeee.

Qyteti: rahovec - Postuar me: November 1, 2008 10:42 am
Email

flori

SoT Datlindjen me Zemer te uroj,shendet dhe Lumturi cdo dite te deshiroj,Drita E ALLAHUT udhen ta n'driqoft XHENETI stacion i fundit i jetes per ty qoft TE DUA RRUSHI.kiss

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 31, 2008 9:38 am
Email

Valon

Si freski e detit te ardht lumturia si pellumb i bardh te qoft dashurija me tmira e gzime e kalofsh ket jet qdo deshir e jotja tu beft realitet URIME DITLINDJA

Qyteti: peje - Postuar me: October 30, 2008 5:06 pm
Email

saranda

po te uroja jete sa te nje ylli me duket shume,e te trendafilit pak.Uroj qe jeten ta kesh te ndritshme si nje yll,e te bukur si trendafil.Urime ditelindjen

Qyteti: tiran - Postuar me: October 26, 2008 2:28 pm
Email

nevina

sot datelindjen kam dhe vetem me lote ne sy e festoj e vetme pa ty nuk mundem ta festoj me denoi zoti keq perse perse larg meje je

Qyteti: gilan - Postuar me: October 25, 2008 2:08 pm
Email

honna

love is like a war,easy to start,difficult to end,impossible to forget ,,,my true love.....

Qyteti: gjakov - Postuar me: October 24, 2008 3:25 pm
Email

brikena

te uroj qdo gje ne jet ne trup shendet,ne pun vullnet,ne ide drejtesi.ne nerva qetesi,ne familje harmonine te ardhmen lumturi,dhe shum fat ne dashuri """URIME DITLINDJA"""

Qyteti: prishtine - Postuar me: October 24, 2008 6:55 am
Email

dita

Urime Ditelindja Filipo, u befsh 100 vjeq si dhe gjdo te mire ne jete te uroj. e luse zotin qe me ne funde ne ket detlindje te mendoje edh per ty zoti qe ta gjej nje nuse ....... urimeeeeeeeeeeeeeee

*Lumturia esht si nje fluter, Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kpesh..Por nese ndalon per nj cast, Do te qendroj ne doren tende...?

Qyteti: tirona - Postuar me: October 16, 2008 9:02 am
Email

amerino

Qyteti: ratkofc - Postuar me: October 11, 2008 11:25 pm
Email

flurina

flurina
URIME DITELINDJA LUMTURIJA JU PERCJELL NE GJDO HAP TE JETES

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 54 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]