Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ferizaji - Postuar me: October 11, 2008 12:48 pm
Email

krenare

lum ai qe lind lum aj qe jeton lum aj qe ditlindjen gjith jeten e feston

Qyteti: Kaqanik - Postuar me: October 9, 2008 11:56 am
Email

FalltorI-18

Cdo i pafat sot ngushellohet,cdo e kaluar sot em mall kujtohet,cdo i vdekur sot ringjallet,cdo gabim e bere sot falet.per shume v

Qyteti: kucove - Postuar me: October 7, 2008 6:39 am
Email

Denisa

Nese te kane then qe kur linde ti binte shi.... te kane genjyer... ishte qielli qe vajtonte, per largimin e yllit me te bukur qe mbante...!!! ashtu i plot drit erdhi ne kete date, duke i bere tokes nje dhurat... dhuraten me te cmuar, djalin me miqesor & te zgjuar...!!! Andush u befsh edhe 100-vjec...tkam zemer....puq

Qyteti: tirane - Postuar me: October 3, 2008 11:58 am
Email

hazbi

mos thuaj gje se bota keshtu e ka.mos uro se zemra vetem te don,mos shpjego se ajo ty te referon.urim urime

Qyteti: tiran - Postuar me: October 3, 2008 11:55 am
Email

kastriot

nje buzqeshe fillon,nje e qar ndalon,nje zemer thith oksigjen per her te par ne kete bot,ku shqiperia ju shtua nje antar,gjith e uruam dhe vite te mbare.

Postuar me: September 30, 2008 12:10 pm

dije_1004@hotmail.com

nnese trishtimi esht me i hidhur se vdekja,kurse kujtimi me i mir se jeta,ateher sot kujtohem per ty edi qe te dua dhe te dashur qe te kam te ta uroj ditelinden,te uroj fat dhe lumturi ne jet,dhe ne martes zoti me 1 femi na gezoft..

Qyteti: Kosov[GJilan] - Postuar me: September 27, 2008 1:05 am
Email

dina

NPer ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. ShUM URIME PER TYH te uroj qe te mir ne jet .....

Qyteti: sk - Postuar me: September 15, 2008 11:53 am
Email

lira

Zoti krijoj Universin,por nuk ishte i kenaqur sepse kerkonte diqka gjeniale dhe perfekte...Ateher te krioj TY.....Urime b-day.

Qyteti: prishtin - Postuar me: September 13, 2008 10:11 am
Email

doni

Qyteti: elbasan - Postuar me: September 10, 2008 3:30 am
Email

marsela

Kur nje yll ndricoi ne qiell,dhe 19 i erdhen pas,kur 20 ato formuan dhe 100 ata uruan...Te kam xhan sa bota...

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 55 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]