Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kumanove - Postuar me: September 9, 2008 6:36 am
Email

linaaaa

urime per shum vjet ditlindjen loqka ime te deshiron me gjith zemer e dashura yte

Postuar me: September 8, 2008 4:19 pm
Email

Ilirid

Para 18 viteve lindi nje bebe,nje bebe e cila te ngjante ty bebja me e bukur dhe me e lezetshme e dua ate bebe te dua edhe ty te dua edhe kete dite..... URIME DITELINDJEN....

Qyteti: Shkup - Postuar me: September 4, 2008 7:49 pm
Email

Miraxh

Qyteti: rahovec - Postuar me: August 24, 2008 2:00 am
Email

suada__miss

une ty diten e par kur te pash ta hodha nje shikim dashurije,sepse prej atij momenti kur te pash u dashurova e di qe eshte ti u dashurove tek une por nuk ma ke then ende vetem me shikon me ato sy te tu te kalter si qielli....suiii

Qyteti: vitia - Postuar me: August 21, 2008 4:58 pm
Email

landa

Syri gjak pom pikon zemra ime eshte permballuar Rini ndalu ku po shkon?
Zotin pse e ke harruar?

Qyteti: tirane - Postuar me: August 21, 2008 10:22 am
Email

ola

18 vjet me pare diku lindi nje engjell...askush se kuptoi qe ai ishte i tille....tani te gjithe e dine qe ai me perket vetem mua....."per dashurine time pafat"Te dua T....

Qyteti: Kumanove - Postuar me: August 15, 2008 7:54 am
Email

Lulvera

si pellumb i bardh te ardhte lumturia si pellumb i bardh te ardhte dashuria me te mira e gezime e kalofsh kete jete cdo deshire e jotja u befte realitet...

Qyteti: librazhd - Postuar me: August 14, 2008 10:19 am
Email

sara

...kur linde ti binte shi..qielli qante se engjelli me i bukur po zbriste ne toke!u befsh 100 vjec ylli.te puc cum fale4

Qyteti: librazhd - Postuar me: August 14, 2008 10:17 am
Email

sara

ylli ime gjume te embel,do te takohemi prape ne enderr,kur te zgjohesh ne mengjes,nga parajasa do te zbres,do ti puth syckat e tua e do te te tregoje se sa te dua

Qyteti: librazhd - Postuar me: August 14, 2008 10:13 am
Email

sara

urime per ditlindjen yll.edhe 100.dy gjera te uroj ne jete:gjithcka dhe asgje,gjithcka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuash.puc

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 56 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]