Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: August 11, 2008 4:54 am
Email

suada

Ate nate kur linde ti.nga qielli filloi te bjer shi por e di perse sepse ai filloi te qaj per ty sepse do i mungosh shum sepse ti ishe ylli me i mrekullueshem lart ne qiell por tani me nuk je ne qiell tani je ne tok dhe dua ta dish sa fort te dua...dhe une ty po te pyes a me do ti mua te lutem me trego te lutem mos me haro kur e di ti me do por nuk po e pranon .......ti ishe yll me i mrekullueshem ne qiell sikurse tani qe je per mua me i mrekullueshem ne bot

Qyteti: rahovec - Postuar me: August 11, 2008 4:47 am
Email

suada

Ate nate kur linde ti tere naten ka rene shi.Jo se ashtu eshte dashur,por edhe qielli ka qar se e ka humbur yllin me te bukur ne qiell...

Qyteti: Gjilan - Postuar me: August 10, 2008 6:32 pm
Email

Tiina

Si freski e detit te ardht lumturija,,Si pellumb i bardh te ardht dashurija,,cdo enderr e jotja u beft realitet Urime ditlindjen i Befsh 100 Vjet.....

Qyteti: elbasani - Postuar me: August 10, 2008 5:02 am
Email

shkelzeni

nji mengjesi ri po zgjohet nji dite qe smund te harrohet nji dite qe sjell plot drrit elumturi nji dite ku duhet tken lindur njerez te bukur si ty ashu je dhe ti vertet te uroj edhe 100 vite te bukura ne jete .

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: August 8, 2008 8:39 am
Email

Alina

Para 18 vjeteve nje yll i ri ndricoi ne qiell. Nga dashuria e prinderve te tu lindi nje fryt i ri. Ne familjen tende filloi te perkundej nje djep. Atehere ishe i vogel, tash je ne rini.Ta uroj ditelindjen me plot dashuri. xxx

Qyteti: prizren - Postuar me: July 26, 2008 10:59 pm
Email

egzona

me lule ne dore me respekt shpirteror me DASHURI te vertet URIME DITELINDJEN per jet

Qyteti: diber - Postuar me: July 23, 2008 4:04 pm
Email

time

nnese trishtimi esht me i hidhur se vdekja,kurse kujtimi me i mir se jeta,ateher sot kujtohem per ty edi qe te dua dhe te dashur qe te kam te ta uroj ditelinden,te uroj fat dhe lumturi ne jet,dhe ne martes zoti me 1 femi na gezoft..

Qyteti: shkup - Postuar me: July 20, 2008 11:18 pm
Email

besiana

ate nate qe linde ti,tere naten ka ra shi.Jo se ashtu eshte dashur,por edhe qielli ka qare se e ka humbur yllin me te bukur.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: July 19, 2008 1:11 pm
Email

vanesa

une ne qdo ditelindje shkoj por te nje shoqe jo une dhe Valentines ia uroj ditelindjen ishall rron sa ma shum tung nga vanesa.

Qyteti: gjakov - Postuar me: July 13, 2008 10:27 am

gresilda

me ngjyr te kuqe po ti shkruaj keto fjal ne ditlindjen tende nuk mundem me arrdh ne hije te lisit ne hije te pemes ta uroj ditlindjen nga thellsija e zemres

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 57 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]