Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kosov/Prizren - Postuar me: July 9, 2008 11:46 pm
Email

Granit Shosha

Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Urime Edhe 100 Tjera !

Qyteti: gjakov - Postuar me: July 8, 2008 11:29 am
Email

krenare

Nje dit e bukur nje fllad i let mendoj per ty e per asken ne jet, po te kisha afer do te dija qka te bej por permes kesaj letre nje puthje ta dergoj

Qyteti: gjakov - Postuar me: July 8, 2008 11:12 am

krenare

Enderroj nje njeri qe e kupton fjalen dashuri ta shoh at dashuri ne syt e tij.Enderroj te perfundoj ditet qe me vetemuan ta takoj diken qe me zemer nuk luan

Qyteti: prizren - Postuar me: July 6, 2008 2:31 pm
Email

ana

Urime ditelindjen loqk...Dy gjera ti uroj ne jete, gjithqka dhe asgje...gjithqka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuash...U befsh 100 vjeq ylli im.

Qyteti: mitrovic - Postuar me: July 5, 2008 8:50 am
Email

loora

Qyteti: shkupi - Postuar me: July 1, 2008 2:40 pm

nora

Te uroj 12muaj lumturi,52vikende qetesi,365dite dashuri,8760ore paqe,525600minuta sukses,31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

Qyteti: ferizaj - Postuar me: June 29, 2008 8:47 am
Email

shkurta

si freski e detit te ardht lumturija, si pellumb i bardhe te ardht dashurija, cdo enderr e jotja u befte realitet, urime ditlindjen i bofsh 100 vjet

Qyteti: Prishtin - Postuar me: June 27, 2008 3:19 pm
Email

Jeta

Dua qe ky mesazh te lundroj, nga fundi i oqeanit te kaloj, akullnaja mos ta ndaloj, te vi tek ju per t'ju takuar, Ditelindjen nga une per tua uruar...U BEFSH 100...VJET.

Qyteti: Pr - Postuar me: June 26, 2008 8:39 pm

Karramelja

Shume vite me pare ne spital u degjua nje e qare.Ishte ylli qe pikoi ne kete bote plot mistere.Te jetoj kerkoi dhe Zoti deshiren ia plotesoi edhe me emrin ENGJULL e pagezoi.Ai engjull ishe ti.Urime ditelindja

Qyteti: Gjakove - Postuar me: June 24, 2008 8:42 pm

Lena

Me ar zoti ta beri zemren pastaj gjelberimin e thellesis detare e futii ne syt e tuu me mendafsh te krijoii ballin ku shkroi sukses lumturi per 100'vjet q'rendesi kan urimet e mija kur ty te bekoi perdendija veq le te jet e bukur dita kur ti mbush vite....

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 58 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]