Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: bxl - Postuar me: June 23, 2008 10:17 pm
Email

shqiptarja

Postuar me: June 22, 2008 12:17 pm
Email

berna

Nuk jam e zonja te shkruaj poezi... por me kete mesazh dua te te bej urimet me te perzemerta per ditelndjen tende. te perqafoj dhe te dua shume

Qyteti: durres - Postuar me: June 20, 2008 12:47 pm
Email

alban frada

redi te uroj nga zemra ime u befsh 100 vjec ngaq bani

Qyteti: gjakov - Postuar me: June 19, 2008 7:59 pm
Email

mila

Happy Brithday loqki urime shum i befsh 100 vjet te lumtura ket ta uroj nga zemra une tyyyyyyyyy te dua te duaaaaaaa mpuq

Qyteti: kamenica - Postuar me: June 19, 2008 3:15 pm
Email

Arbesa

LorESA zemer shum uRime per Ty neser edhe 100 tjera Loqk t`duaa shum
e kom ni emer n`zemer qe kurr se harroj edhe me shku n`boten tjeter gjithmon e kujToj lOres For yoo Lores

Qyteti: mitrovic - Postuar me: June 15, 2008 11:18 pm
Email

rajmonda

Urime datlindja daja im i dashur besim besoj qe ne viti tjeter datlindjen ta festosh pran familjes tende te dojn mbesat dona,kati,monda,dina,nela.nita,boni si dhe motra e luljeta dhe dhendrri neziri urime edhe njeher

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 27, 2008 10:36 am
Email

melita

naten kur linde ti, qaje fort, ndoshta qaje se tmungoja un qete jem afer teje ,URIMELOQKA IME DITLINDJA E SHUM GEZIME

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 27, 2008 10:00 am
Email

melita

urime23 vjetet shpirti imu befsh plak me mjekerr,e shum dashurie gezim,kur tjesh pran meje dot harrosh pikklimin se zemra jote e don zemren time e ata dojn veq gezimin

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 27, 2008 9:57 am
Email

melita

engjujt ishin gezuar kur ishe lindur ti,fati e deshti fatin e un ardha tek ti, te jem pran teje e te them te dua, ta uroj datlindje e tjesh gjithmon me mua

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 23, 2008 11:52 am
Email

melita

te DASHUROJ sa sta merr mendja,te ADHUROJ s ame thot zemra,paq jet te lumtur SHPIRTI IM, sebashku me MUAplotDASHURI E GEZIM(LOQKES TEME METIT)

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 59 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]