Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: DRENAS - Postuar me: September 5, 2012 1:02 pm
Email

Doresa

Sepse kjo esht menyra me e bukur per te shprehur gjithshka dhe per te bere te lumtur dike . Dhe un dua te t'bej te lumtur sepse e meriton vertet . Dua te t'tregoj qe ke nje rendesi teper te madhe per mua dhe gjithmon do kesh vendin tend ne zemren time pavarsisht gjithshkaje . Kjo e sotmja duhet te jete nje nder ditet me te rendesishme per ty pasi ke ditelindjen dhe un dua ta bej vertet te tille . Prandaj te uroj te kalosh nje jete te mrekullueshme dhe te suksesshme . Mos harro qe suksesi me i madh ne jete esht te kesh prane njerezit qe do . Shpresoj te kuptosh rendesine e cdo momenti te jetes tende dhe te mos pendohesh kurre per asgje . . Qofsh gjithnje ne gjendje per te realizuar endrrat e tua . Mos hiq kurre dore prej tyre . Merr dhe fal dashuri qe te jesh gjithnje e lumtur . Urime urime urime pafundesisht .

Qyteti: DRENAS - Postuar me: August 28, 2012 4:37 pm
Email

Doresa

ti je mrekulli qe te fali zoti ti ke nje buzqeshje qe se ka asnje njeri ti je nje vajz e bukur me flok kaqurrela je si pellumb i bardh qe te don nje bott urime ditlindja dafina tdu shumm

Qyteti: DRENAS - Postuar me: August 28, 2012 4:34 pm
Email

Doresa

ti je sikur engjell qe endrrat na plotson urime ditlindja fina edhe per shum moot tduu shumm nga doresa

Qyteti: DRENAS - Postuar me: August 28, 2012 4:32 pm
Email

Doresa

dafina urime ditlindja i bafsh 100 vjet

Qyteti: DRENAS - Postuar me: August 28, 2012 7:35 am
Email

Doresa

ee dii qe ke lindur naten se vetem yjett
lindin naten at nat kur te linde qielli
qante se kishte humbur yllin me te bukur
ee aii yll ishee tii zemra imee


me kete sms nje urim te dergoi{.....}me te bukur ditlinjen ia
uuroi qe po te shkruai shpresoi
qe ste pengoi vetem dua gjitha
te mirat ti uroi qdo enderr
e jotjaa tuu beft realitet
ti zemra ime i befsh 100 vjet

Qyteti: drenas - Postuar me: August 28, 2012 7:33 am
Email

doresa

Si freski e detit te ardht lumturia si pellumb i bardh te ardht dashuria cdo enderr e jotja u beft realitet urime datelindja i befsh 1o1 vjet.

Qyteti: drenas - Postuar me: August 28, 2012 7:32 am
Email

doresa

Nje yll ne qiell sa bukur shendrit kjo e hene e zbeht po ma fal pak drit qielli i kalter diqka po tregon dikush qe te don ditlindjen ta uron.....

Qyteti: drenas - Postuar me: August 28, 2012 7:30 am
Email

doresa

me kto fjal po te kujtoj
dhe 100 vjet te tjera po te uroj
qofsh gjithmon i lumtur
dhe nje jet sa me te bukur

Qyteti: drenas - Postuar me: August 28, 2012 7:28 am
Email

doresa

Me lule ne dor me respekt shpirtror me dashuri te vertet urime ditlindjen per jet.... me ngjyr te kuqe po ti shkruaj ket fjal ne ditlindjen tende nuk mundem me ardh ne hije te lisit ne hije te pemes ta uroj ditlindjen nga thellsia e zemres ..

Qyteti: prishtine - Postuar me: August 20, 2012 12:18 pm
Email

duresa

Urime ditlindja
paqsh shendet e lumturi
dashuri e gezim
paqe,fat e harmoni

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 6 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]