Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: viti - Postuar me: May 22, 2008 1:34 pm
Email

Belja

Qyteti: fushkosova - Postuar me: May 21, 2008 6:39 pm
Email

shkurta

if there's something very special you'd like twenty for to bring,something you've been wishing for more than anything...here's hoping on your birthday all your wishes come true,because you are so very loved,today end always too.CONGRATULATIONS.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: May 20, 2008 2:35 pm

sara

E di qe ke lindur naten se vetem yjet lindin naten .Ate nate kur linde ti qielli qante se e kishte humbur yllin me te bukur.Ai yll ishe ti urime datelindjen

Qyteti: lipjan - Postuar me: May 18, 2008 9:54 am
Email

diellza

urime ditelindja e i bofsh 100 vjet.hapy berthday

Qyteti: struge - Postuar me: May 15, 2008 3:56 pm
Email

ismete

zoti krijoi universin por nuk ishte i kenaqur,kerkonte dicka gjenale dhe perfekte,dhe ateher te krijoi ty edhe 100 VJET URIME DITLINDJEN SHUM FAT NE JET TPUQ???...

Qyteti: dragash - Postuar me: May 10, 2008 10:44 am
Email

adelina

si freski e detit te ardht lumturija, si pellumb i bardhe te ardht dashurija, cdo enderr e jotja u befte realitet, urime ditlindjen i bofsh 100 vjet

Qyteti: ratkoc - Postuar me: May 2, 2008 3:28 pm
Email

mimoza

Pikerisht 28 vjet me par ndodhi nje mrekulli nje yll zbriti nga qielli ai yll ishe ti *URIME DATLIND NIMI*

Qyteti: prizren - Postuar me: April 26, 2008 11:54 pm
Email

dijon

urime ditelindjen!

urime,urime!

une do te jem gjithmon ne zemren tende

gezuar ditelindjen!

Postuar me: April 24, 2008 7:12 pm

fitore m.

Qyteti: tirane - Postuar me: April 19, 2008 9:30 pm
Email

swi

duke marre parasysh aparencen koherente por si primar temperamentin dritherues dhe mentalitetin kalvakant e teper iluminist si dhe duke i vene veshin instiktit human ne aspektin bioenergjitik vendosa te te them plot pompozitet e me nje qendrim stoik :U BEFSH 100 VJEC! [per ilirjanin dhe eltonin qe kane ditelindjen ne dt 20.04.ju uroj nga thellesia e zemres.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 60 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]