Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Skenderaj - Postuar me: April 18, 2008 9:15 pm
Email

LaMii

Faleminderit 17.08.1986 qe solli ne jet nje qik te mrekullushme si ty URIME ditlindja i gezofsh edhe 100 tjera...

Qyteti: shkup - Postuar me: April 18, 2008 2:02 pm
Email

ALBINA

JU DESHIROJ-12-MUAJ SHENDET,52-JAV FAT,8760-ORE PA PROBLEME,5256000-MINUTA LUMTURI

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 15, 2008 5:30 pm
Email

diellza

Postuar me: April 13, 2008 3:35 pm
Email

argjendi

Te gjitha lulet kan arom por lulja me e bukur eshte dashurija jon me lule te bukura te uroj shendet me dashurin time jetofsh>>100<<vjet...urime ditlindja e 20 o shpyrti jem qe te dua per jet LEO....

Qyteti: Prishtine - Postuar me: April 10, 2008 11:31 am
Email

Fisi

URIME DITLINDJEN anjeher mos e mendo Ditlindjen si Lamtumiren e nje Vitit te shkuar sepse nuk do mundesh kurre ta festoje ate...Mendoje si mireseardhje e nje viti plot Lumturi Dashuri Fat Sukses...Urime..

Postuar me: April 8, 2008 3:04 pm
Email

IDoubleDa

Me lule ne dor me respekt spirtror me dashuri te vertet urime ditelindjen per jet i befsh edhe 100 vjet....

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 6, 2008 3:19 pm
Email

Dona

Urime ditlindja
Zoti te dhuroft ne trup shendet,Ne pun vullnet, Ne ide Drejtsi , Ne nerva qetsi , Ne familje harmoni e ne te Ardhmen shum shum lumturi

Qyteti: SK - Postuar me: April 4, 2008 4:12 pm

TINA

Urime urime ti moj zemra ime kalofsh jeten me plot gezime . Nuk po te them i befsh 100 vjet se vetem sa e ka shkruar zoti do te jetosh kete jete!

Qyteti: el - Postuar me: March 30, 2008 5:09 pm

ajla

GEZUAR???Te jete valle kjo fjala me e madhe per te te uruar nje ditelindje te mrekullueshme e plot surpriza???Nqs po atehere: GEZUAR DITELINDJEN

Qyteti: tirane - Postuar me: March 30, 2008 11:39 am
Email

soregina

dielli edhe me i forte le te ngrohe ditet e tua;
hena romantike dhe yjet engjej mbrojtes shoqerofshin netet e tua;
dashuria le te ngrej zemren peshe ne ndjenja pasioni;
dhurate me e cmuar lumturia, mbushte cdo sekonde te jetes tende;
dhe ti i dashur miku im qofsh perhere i embel, i lumtur, unik....
kudo te shkelesh te shoqerofte gezimi dhe le te ndricoje per ty cdo miresi!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 61 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]