Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: jacksonvill , Fl ; U.S . A . - Postuar me: March 30, 2008 4:39 am

Jorida Kanani.

TE UROJ DITLINDJEN
100 VJET U BEFSH TE UROJ
JETE TE GJATE U BEFSH ME FLOKE TE BARDHE E TE GJATE!!
QINDRA MEMER+TE DUA =I LOVE YOU FOR GOD BEALIVEME!.

Qyteti: DURRES - Postuar me: March 28, 2008 2:34 pm
Email

PITI

EDHE 100 JETA IME.TE UROJ NJE VIT SA ME TE MBARE PERKRAH MEJE SGURISHT TE LUTEM MOS E HARRO KURRE I WILL ALWAYS LOVE YOU

Qyteti: lipjan - Postuar me: March 23, 2008 3:47 pm

dona

Qyteti: gadime bre - Postuar me: March 20, 2008 9:47 pm
Email

MeNtA

Si vala e detit te ardht dashuria
si pellumb i bardh te qoft lumturia
Me gezime e hare e kalofsh kete fest
Urime diteLindja i befsh 100 vjet !me respekt Menta

Qyteti: PRIZREN - Postuar me: March 16, 2008 1:17 pm
Email

DRENA

URIME DITELINDJEN ME GJITH TE MIRAT TE UROJ NE JET GEZIME PER KE E QOJ KET SMS NUK DO TA PERHAPI CIAO KLMTUNG

Postuar me: March 14, 2008 7:26 pm

hana

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa e nje ylli,do ishte shume e gjate,nuk te uroj te jete sa e nje trendafili do ishte shume e shkurter,por te uroj qe te jete e shndritshme si e yllit dhe e bukur si e trendafilit.Edhe 100

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 14, 2008 3:54 pm
Email

reeta

Para 18 viteve lindi nje bebe,nje bebe e cila te ngjante ty bebja me e bukur dhe me e lezetshme e dua ate bebe te dua edhe ty te dua edhe kete dite..... URIME DITELINDJEN....

Qyteti: tirane - Postuar me: March 12, 2008 6:06 pm
Email

alba

lumturia me e madhe ne jete eshte bindjase ns jemi te dashuruar.Dashuria eshte me e mencura e marrezive,nje hidhesi qe mund te mbyse,nje embeli qe mund te sheroje.Eshte e pamundur te fshehesh per nje kohe te gjate lumturine kur ajo ekziston ose te shtiresh sikur dashuronkur ajo nuk ekziston.

Qyteti: Prishtina - Postuar me: March 5, 2008 3:11 am
Email

Tsunami

Its a nice feeling when you know that someone likes you, someone thinks about you, someone needs you;but it feels much better when you know that someone never ever forgets your birthday."HAPPY BIRTHDAY".

Qyteti: Prizren - Postuar me: March 4, 2008 5:16 pm
Email

HhOoNnAa

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 62 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]