Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gostivar - Postuar me: March 2, 2008 10:35 am
Email

imran

Te gjitha lulet kan arom por lulja me e bukur eshte dashurija jon me lule te bukura te uroj shendet me dashurin time jetofsh>>100<<vjet...urime ditlindja...

Qyteti: Lipjan - Postuar me: February 27, 2008 1:36 pm

Rilindje

Si vala e detit te ardht dashuria
si pellumb i bardh te qoft lumturia
Me gezime e hare e kalofsh kete fest
Urime diteLindja i befsh 100 vjet !

Qyteti: korinthos greqi - Postuar me: February 16, 2008 3:05 pm
Email

detja

drita e kesaj dite le te ngroh shpirtin tend gezimi le ta mund hidherimin allahu te dhasht ate qe se ke e ta ruajt ate qe e ke urime ditelindjen u befsh 100 vjet oj gent e bukur te don shum tezja deti

Qyteti: Tirane(VL) - Postuar me: February 12, 2008 8:04 pm
Email

DrRiku

per ditlindje te uroj dy gjera:
gjithcka dhe asgje
gjithcka qe te ben te lumtur
dhe asgje qe te ben te vuash!

Qyteti: shkup - Postuar me: February 10, 2008 5:13 pm
Email

hana

te uroj gjdo gje ne jet ne trup shndet ne pun vullnet ne ide drejtesi ne nerva qetesi ne familje harmoni dhe shum shum fat ne DASHURI

Qyteti: maqedoni - Postuar me: February 6, 2008 4:44 pm
Email

nora

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!

Qyteti: londer - Postuar me: February 1, 2008 2:02 pm

besa

Ditelindjen qe kaloj isha me ty,ket vit nuk po te shof as me sy,ket vit dikush tjeter me ty po e kalon,dhe kjo gje shum me shqeteson,se diken tjeter ti po perqafon,po nga zemra po te uroj,100 puthje po te dergoj,100 vjet po te uroj.

Qyteti: Tetove - Postuar me: January 26, 2008 6:02 pm
Email

Verona

Vitet kalojne shpejte gjerat ngelin ne kujtime me rastin e kesaj feste pranoni shume URIME....

Qyteti: Kercov - Postuar me: January 25, 2008 5:46 pm
Email

ElonA

Diten kur linde binte vetem shi...Jo nuk ishte shiu,por, lotet e yjeve. Sepse ylli me i bukur u shkeput e lindi ne kete jet. Urime Ditelindjen...Cdo te mire!

Qyteti: mitrovic - Postuar me: January 25, 2008 2:28 pm
Email

linda

sonte sme mungon vetem mua por edhe henes...me tha spo e gjente yllin me te bukur motren time.E motra ime sonte e ka nje nat te veqant do te shkelqej 22 her me shum per mua urime ditlinda lindaaaa

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 63 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]