Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjermani - Postuar me: January 14, 2008 11:56 am
Email

Jola

e dashur .. ja ku erdhi perseri dita e shenuar e jetes tende,te uroj nga zemra 100 pranvera te tjera

Qyteti: prishtine - Postuar me: January 7, 2008 9:04 pm
Email

lindita

nje urim vjen nga une dhe te theme se te dua shume,qdo vit ditlindjen dua ta urij dhe deshirat zoti te ti plotesoj u befsh 100 vjeq zemra ime gjithmon paq vetem gezime dhe njeher urime urim mpuq synushi ime

Qyteti: prizren - Postuar me: January 7, 2008 5:01 pm
Email

perpa

u plake edhe ti desha te te them diqka .... i gezofsh ...

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 6, 2008 2:49 pm
Email

Ena

desha te uroj po as vet sdi nga t'ia filloj qa shum zemra me rrah qe ste kem ne krah por te uroj qe ky vit te na bashkoj

Qyteti: nekovc - Postuar me: January 6, 2008 1:51 pm
Email

kushtrim

Nje keshill:ke kujdes|nje kerkes:mos ndrysho|nje deshir:mos me harro|nje genjeshter:nuk te dua|nje e vertet:me mungon ne jete|

Qyteti: struge - Postuar me: January 5, 2008 2:48 pm
Email

reze

Dua qe ky mesazh te lundroj, nga fundi i oqeanit te kaloj, akullnaja mos ta ndaloj, te vi tek ju per t'ju takuar, Ditelindjen nga une per tua uruar...U BEFSH 100...VJET.

Qyteti: struge - Postuar me: January 5, 2008 2:45 pm
Email

reze

Kur ke lindur ti,patjeter ka qen dite me shi!Por nuk ishte vertet shi,ishin lotet e qiellit dedikuar ty!Shkaku:humben engjellin me te bukur qe kishin aty...
***GEZUAR DITELINDJEN***

Qyteti: struge - Postuar me: January 5, 2008 2:43 pm
Email

reze

It must have been a rainy day when you have born!But it wasn't really rain!The sky was craying because it lost the most beautiful angel...
***HAPPY BIRTHDAY***

Qyteti: pakistan - Postuar me: January 4, 2008 9:45 pm
Email

moni

urime ditlindjen te gjitha te mirat ne jeten tende nga mona vdis o vdis mos fal puthje pa dashnij

Qyteti: milano - Postuar me: January 3, 2008 10:11 pm
Email

Flamur hoti

autorizoj.zonjushen F.B qe ti terheq nga banka e lumtruis edhe 100 vjet lumtrui tjera, urime ditlinedjen!!!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 64 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]