Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: peje - Postuar me: January 2, 2008 3:35 pm
Email

lenaaa

sot ditlindjen me zemer ta uroj shendet e lumturi ty te deshiroj.edhe pse jemi te ndar une prap te dua,qdo gje do te bej te jem afer teje edhe pse me ty do tjet tietra ne ven tmeje

Qyteti: Prishtine - Postuar me: December 29, 2007 9:07 pm

Rial

mendova te te dhuroja nje dhurate fantastike te bukur te veqante por nuk mundja te mbyllesha ne nje pako

Qyteti: londer - Postuar me: December 27, 2007 2:38 pm

besa

Gezuar ditlindjen ti o shpirti im,pac gjithmon vetem gezim,ditelindjen po ta uroj,se shum ty te dashuroj,uroj qe vitin tjeter,me ty ta kaloj.

Postuar me: November 7, 2007 8:32 am

ViSi

Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!

Postuar me: November 7, 2007 8:32 am

ViSi

Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!

Postuar me: November 7, 2007 8:32 am

ViSi

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

Postuar me: November 7, 2007 8:31 am

ViSi

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!

Postuar me: November 7, 2007 8:31 am

ViSi

Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dije? Megjithate shume urime !

Postuar me: November 7, 2007 8:31 am

ViSi

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!

Postuar me: November 7, 2007 8:31 am

ViSi

Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 65 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]