Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizren - Postuar me: August 19, 2012 8:20 pm
Email

leca

Urime ditlindja o jeta ime
urime urime prej zemres time
jeta jote qoft plot me dashuri
me gezim shendet e lumturi

Qyteti: tetova - Postuar me: August 19, 2012 8:15 pm
Email

lirushe

Ditlindjen sonte po ta uroj
Qdo te mirr te deshiroj
ne jeten tende qofshin shendeti e harmonia
gezimi,fati dhe dashuria

Qyteti: prizen - Postuar me: July 6, 2012 2:21 pm
Email

bleona

sot esht 4 maj dite pranvere kete dit smund ta harroj
pse lorena 2 vjet po ti uroj
nga dada me shum respekt
te dua o shpirti jem

Qyteti: prizen - Postuar me: July 5, 2012 2:47 pm
Email

bleona

sot esht 4 maj dite pranvere kete dit smund ta harroj psepse lorena 2 vjet po ty urroj nga dada me shum respekt te dua shum o shpirti jem

Qyteti: gjakov - Postuar me: July 4, 2012 5:44 pm
Email

marije domgjoni

urime detlindjen j bafsh 101 vjet me gezime happy birday tu ju urime urime.

Qyteti: gjakov - Postuar me: June 29, 2012 12:33 pm
Email

besarta

erlind urime ditelindjen

Qyteti: franc - Postuar me: June 25, 2012 4:06 pm

lina

nje lule nje flet qofsh e lumtur njet urime ditelindja i bofsh 100 vjet

Qyteti: Shkup - Postuar me: June 25, 2012 1:43 pm
Email

MeeRiitta

Ditelindjjen qe kalojj isha mee tty,ket viit nuk poo te shoff as me sy,kett viit dikush tjeter me tty po e kalon,dhe kjjo gje shum me shqeteson Lirii,se diken tjeter ti po perqafonn,po ngaa zemraa po te uroj,100 puthje po ti dergoj,100 vjet po te uroj....

Qyteti: tr - Postuar me: June 16, 2012 10:11 am
Email

a

te gjitha femrat jane silulet ne bahce ethen kjo nga filozofia dhe kush e kupton mire kush jo lete shkoje te haje pakez nje kulac se i vijne mend

Qyteti: pr - Postuar me: June 11, 2012 9:38 pm

B...

Te uroj Ditelindjen Flora sot me 11.06. Te dua shum,shum. dhe pse nuk mund te jemi bashk,do te dua deri ne vdekje..

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 7 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]