Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkoder - Postuar me: June 6, 2012 12:17 pm
Email

renato hila

GJesi! U befsh 111111 vjece!!!!!3> Ja kalosh mire!!!! ciao

Qyteti: prizren - Postuar me: June 5, 2012 2:29 pm
Email

ronela

urime ditlindjen te uroj edhe 100 te tjera .HAPPY HAPPY B DAYY

Qyteti: shtime - Postuar me: June 4, 2012 2:03 pm

lina

qershori me qershi ereza shoqja ime na solle bukuri m editlindjen tende plote qershi urime urime edhe 100 tjera

Qyteti: Gjakove - Postuar me: May 10, 2012 11:24 am
Email

Liliana

Urime ditelindjen i befsh dhe 100 vite te lumtura dhe se bashku me familjen.... te uroj te jesh me e lumtura ne bote nga admiruesja jote c.ronaldo

Qyteti: london - Postuar me: May 8, 2012 9:45 pm
Email

mentor corleone

19vjec sot i mbushe
sje me gonxhe, u bere lule...
sa e mire te vika era..
te uroj 100 te tjera...

Kjo aroma, tape me beri
si tja bej , jo nuk e di
shum me ankth po e pres ftesen
Nkopshtin tend, te shijoj vesen...

Te kam sjelle sot nje dhurate
por nuk dua falenderim
vec me fal ti nje buzeqeshje
dhe nje petale, per kujtim...

Qyteti: gjakov - Postuar me: May 6, 2012 6:25 pm
Email

danii_islamii@hotmail.com

detlindjen taroj zemren da dergoja edashra femna e im

Qyteti: gostivar - Postuar me: May 5, 2012 1:23 pm
Email

girl

sot eshte ditelindja jote
do e festosh larg meje sonte
do kalosh prane meje sikur sme ke pare
sikur nuk ishim bashke nje vit me pare...
Mos te merzis me kujtimet e mia ne kete dite tenden te bukur URIME DITELINDJA dhe nje jete te lumtur..

Qyteti: shkup - Postuar me: May 3, 2012 11:56 am
Email

fitore

qdo njeri ka lumturi por kur te jesh i merzitur mos haro se dashuria te qeteson
qdo njeri do dike por nuk mundet ta tregoj

Qyteti: prizen - Postuar me: April 23, 2012 11:22 am
Email

bleona

esht ora 12
ende nuk kam fjet
psepse LORENA ime
pi ban 2 vjet
te uroj te gjitha tmira
te ksaj bote te don
shum dada jote
URIME DITLINDJEN SHPIRTI VOGEL

Qyteti: prizren - Postuar me: April 21, 2012 8:08 pm
Email

vanesa

urime 100 te tjera

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 8 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]