Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 20, 2012 4:47 pm
Email

melisa

urime ditlida rrnufsh e pritsh shum ditlindje te tjera na melisa uka

Qyteti: krush e vogel - Postuar me: April 18, 2012 2:34 pm
Email

blerta

urime urime edhe ket ditlindje te uroj nga zemra ime.une ja uroj shoqes time ditlindjen qe e dua shum

Qyteti: tetove - Postuar me: March 31, 2012 6:36 pm
Email

elira

urime ditelindjen zemres sime me gezim e lumturi: happy birthday

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2012 3:00 pm
Email

Marigona

urime urime edhe kit ditlindje hapyy hapyy per ty

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2012 12:25 pm
Email

Marigona

Mos mendo se ditlindje tede e harroj dhe mos medo se nuk dua vare ditlindjen ta uroj urime urime per zemren time nga marigona

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2012 12:19 pm
Email

Marigona

urime urime edhe 100 tjera te lumtura me gezim e jet te uroj gjith qka te mir per ty edhe pse nuk mud te sho une ditlindje ta uro me nje letr te vogel e shkruaj urime urime per zemren time

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2012 12:15 pm
Email

Marigona

urime urime zemra ime shpirti im po ta uro edhe pse nuk jom pran teje edhe 100 tjera te uroj

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2012 12:13 pm
Email

Marigona

Urime ditlindja me zemer ta uroj gezim e harmoni te gjith jeten te uroj

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2012 12:12 pm
Email

Marigona

urime ditlindja zemra ime edhe 100 vjet me lumturi e gezim ♥♥

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:58 pm
Email

mentor corleone

Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur,kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte...dhe atehere krijoj ty.EDHE 100!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 9 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]