Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: April 30, 2013 11:03 am
Email

linda

Cdokush ka mendime te marra, por i mencuri hesht!

Qyteti: tirane - Postuar me: March 15, 2013 12:39 pm
Email

linda

Bota e ka zakon qe t'ua liroje rrugen njerezve, fjalet dhe veprat e te cileve tregojne se dine nga po ja mbajne,

Qyteti: shkup - Postuar me: March 5, 2013 5:01 pm
Email

Xheneta

Nese dikend edo Nuk esht fer te thuash per ca kohh Te duaa Ne fundd Ta trathtosh....Ajo esht poshtersi..po nqfs don diken me <3 Zemer PER GJITh jeten Do e kesh praan...!

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 1, 2013 8:52 am
Email

Linda

Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtueshme, sepse me e trishtueshme se nje buzeqeshje e trishtueshme eshte trishtimi qe nuk buzeqesh kurre...

Qyteti: mitrovic - Postuar me: February 27, 2013 4:44 pm
Email

muhamed

jeta eshte e bukur jetoje me lumturi dhe me dashuri meti 049126842

Qyteti: shkup - Postuar me: February 23, 2013 12:02 pm
Email

neriman

tE Duaa shum dhe pse sme doo ..Jeten ta dhaash..Por ishte kott

Qyteti: prishina - Postuar me: September 2, 2012 4:23 pm
Email

nita

une e dua shoqet se ato jan te bukura i pershendes ju dua me gzim i pershendes te dua

Qyteti: Elbasan - Postuar me: June 9, 2012 2:24 pm
Email

Fabiola

Sipas Nenit 91 te kushtetutes ju zotri ini i denuar me burgim te perjetschem ne zemren time .

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 3, 2012 8:48 pm
Email

NOLOQKKA . KS KS

te dua per ty vuaj

Qyteti: lipjan - Postuar me: February 4, 2012 11:19 am
Email

merita

po e shikoj boren qe bie pa pushim edhe mendjee kam vec te shpirti im cdo fjoll bore qe bie ne xham eshte puthje per ty shpirti im qe afer ste kam

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 1 nga 13   Tjeter »   

[ Login Staf ]