Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: f.sh.Recan - Postuar me: December 28, 2011 8:50 pm
Email

bjondina

nuk kam lind me vujt, por kam lindur me lujt, kush esht viktim duhet me u rujt.

Qyteti: kaliqar - Postuar me: December 25, 2011 2:59 pm
Email

zajmina

ne nje det te qet qendronte nje flet aty shkruante te dua perjett !!!

Qyteti: Gjilan - Postuar me: December 7, 2011 10:49 pm
Email

Xhenita

Une Humba Diqka Qe Sme Donte Aspak Ai Humbi Diqka Qe E Donte Shum...

Qyteti: shkupi - Postuar me: October 25, 2011 10:21 am
Email

sara

kjo ditelindje te qoft me fat te kesh sukses dit dhe nat si ne jet e ne pun me deshir e jo me dhun ne dashuri nuk diskutohet cdo e mir te ofrohet

Qyteti: shkup - Postuar me: August 2, 2011 6:44 pm
Email

Haxhere Lola

Mos u dashuroni ne djemt kinez sepse dashuria e tyre esht Made in China.

Qyteti: tirane - Postuar me: July 10, 2011 6:33 pm
Email

irena

suzana prsh 2 mbesat e saj te vogla dhe 5 femijet e saj ku ndihet krenare dhe e lumtur per to i puth fort

Postuar me: July 9, 2011 10:56 pm
Email

XHENII

te dua te dua kurre nuk do te harroj ajo kurva jote nervat mi shkatroj.....

Qyteti: ogjanc - Postuar me: June 21, 2011 8:51 pm
Email

mimozza

nese medon ma thuj te verteten nese smedon mos ma shkatro jeten mimozza

Qyteti: ..... - Postuar me: May 2, 2011 9:23 am
Email

riki

Pse mkriove perendi qe te vuj per dashuri
Pse me lindi nena ime qe te jam me shum
kujtime,
Oh kjo jete sa e shkret un pa ty vetun me
ndejt.

Rruget jan te gjata
Netet jane pa fund
Qendroj larg teje e ste gjej askund,
Eja ti pran meje mos me le ne vetmi
Lejoma te puthi njeher dhe t'a largoj
ket merzi.

Qyteti: Tetov - Postuar me: March 20, 2011 3:13 pm
Email

Ida

E di cfare?jam lodhur,tani them Stop...Tani heq dore nga gjithcka,tani me buzeqeshje do them nuk me intereson asgje. .

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 2 nga 13   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]