Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Gjilan - Postuar me: March 5, 2011 3:50 pm
Email

Nita

Sikur te jetoja edhe nje shekull ,per dashurin tonde ndaj mua dhe Rineses do te shkruaj nje veper ,dhe kjo veper le te mbetet histori le ta kuptojn e ardhmja, qfar kuptimi ka fjala NENE E BIJ ......

Qyteti: Albania - Postuar me: February 17, 2011 2:51 pm
Email

Anja

mami me thote e kemi familje, babi me thote ju vras te dyv,e shoqeria me thote eshte simpatik, zemra me thote merre dhe ik...

Qyteti: KuKes - Postuar me: January 9, 2011 3:06 pm
Email

Ky BerTi

Nje vajze pyeti te dashurin: Me do?
Ai i tha: Jo. Mendon se jam e bukur? Ai: Jo..-Me ke ne zemren tende.?
Ai:jo.....-nqs do ikja do qaje per mua? Ai: jo/- Ajo e trishtuar u be
gati qe
te ikte por ai e kapi nga krahu dhe i tha : Une nuk te dua. Te

Qyteti: skenderaj - Postuar me: December 16, 2010 6:50 pm
Email

fgfn

te dua me zemer

Qyteti: ferizaj - Postuar me: September 29, 2010 10:42 pm
Email

alban

veq vazhdoni jeni me te miret

Qyteti: Prishtin - Postuar me: September 21, 2010 2:53 pm
Email

buki

Edhe pas 1000 vjetesh kur pluhuri i harreses tme ket mbulu ti do jesh engjulli im i preferum:S

Qyteti: mitrovic - Postuar me: July 20, 2010 11:06 am
Email

mira

Nese SMe Don!!!Ok Largohu Prej Meje!!! Nese Mendon Qe Gjen Ma Mir!!!Ok Dil Gjejee.

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 23, 2010 8:41 pm
Email

Bora

Sikur te mundja te te mbaj afer kurr mos te leshoja e gjith jeten time vetem ty ta dedikoja

Qyteti: ballsh - Postuar me: June 4, 2010 2:36 pm
Email

ona

Qyteti: fier - Postuar me: April 20, 2010 1:50 pm
Email

erinda

per ty zemer une mendoj per ty zemer une lotoj per ty une jetoj sepse te dashuroj

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 3 nga 13   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]