Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: fier - Postuar me: April 20, 2010 1:49 pm
Email

erinda

pershendetje.dita me shi ose me diell ndikon ne gjendjen time.san here ka shi jam e merzitur sa here ka diell jam shume e gezua.rsi i behet

Qyteti: Akullore - Postuar me: April 19, 2010 4:10 pm
Email

Administrator

Qyteti: shkup - Postuar me: April 9, 2010 8:36 am
Email

medina

ti mua sme do
un ty te dashuroj
o zot si tia bej si ti haroj kujtimet
si ti fsheh lotet
qe rjedhin per ti
si ta qetsoj zemren
qe vuan gjithnji
si ty mbyll syt
ne ender mos te shoh
si te bindem un
se ti nuk me do
por zdi si tia bej
une ty te te haroj
dhe gjith keto ndjenja
nga zemra ti largoj

Qyteti: Fush Kosova - Postuar me: January 1, 2010 3:53 pm
Email

**TonChee**

Je nje engjell ne ket bote,ke nje enderr e nje lot,ke nje liber me kujtime e nje vend ne zemren time,je nje det me lumturi gezuar per shum mote e urime viti i ri.

Postuar me: January 1, 2010 10:07 am
Email

vlera

miqesia e tepruar eshte e gabuar

Qyteti: mitrovic - Postuar me: December 25, 2009 6:35 am
Email

shaki

nese beson diqka ne kit jet beseo se te dua me te vertet e nse krejt bota osht kunder teje st me shuet dashuria ndaj trje nga shaki?

Qyteti: struge - Postuar me: December 13, 2009 1:51 pm
Email

Zana

zemra me rreh loti loton se vet tu te don

Qyteti: shkup - Postuar me: December 7, 2009 5:24 pm
Email

mia

menyra me e keqe te te mungon dikush eshte kur je prane tij por e din qe smund ta kesh

Qyteti: prishtina - Postuar me: December 5, 2009 8:08 am
Email

verona

Nje dite nje Yll dhe nje Akull ran ne dashuri,dhe duheshin ata si s'sishte dashur njeri.Mirpo vanin te shkretet se s'takoheshin dot se shume i nxet Ylli e Akulli shuem i ftoht,nje dite te bukur tundimit si ben dot balla,Ylli zbriti posht Akulli u ngrit lart.Dhe pas perqafimit a e di se qfare mbeti.?Nje planet pa JETE dhe nje cop DETI...Ylli shume i nxeht,Aklulli shume i ftoht te dy se bahsku smun te rrinin DOT.!!!

Qyteti: KuMaNoVa CiTy - Postuar me: December 1, 2009 11:24 am
Email

Fytor

E embel si karamel isha un per ty o xhan fjalt e zemres si harrove se as vdekja nuk na ndan.....
|.. Une Te Dua 100% Te Lutem Me Beso....| |.. Jom Merzit Per Ty Bre Lo0oqkK Shum M'Ka Mor Mallii Besom ... !!..|

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 4 nga 13   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]