Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: November 17, 2009 12:01 am
Email

fiona

PO marre guximin qe tiu shkruaj
c`do deshit me veq shpirtit tim, e di qe eshte e drrejta juaj, tme denoni me percmim...

Qyteti: kukesi - Postuar me: October 14, 2009 3:14 am
Email

leonard

enderrova te te njihja dhe te njoha. enderrova te te dashuroja dhe te dashurova. enderrova qe edhe ti te me doje por mbeti enderr.

Qyteti: istog - Postuar me: September 27, 2009 1:43 am
Email

njomza

skereti i dites . i lumturise se dites

Qyteti: podujev - Postuar me: September 15, 2009 5:53 am

tuana

mbrem deri sa ti flije dergova nje engjull te te ruante por engjulli u kthe mbrapa dhe me tha se engjujt nuk kan nevoj por mbrojtje

Qyteti: prizren - Postuar me: August 29, 2009 10:52 am
Email

dOnaa

sSum kerset moOoo per jeten tOone krejt qka ndOoodhi vetit ja boOOne .. Edhe pse je laRgu meje Un Ende Te Dua (L)(L)(L)(L)

Qyteti: gjakova - Postuar me: August 27, 2009 1:52 pm
Email

day

Te dua sa malin Te dua sa fushen, Kur me del perpara me dukesh sikur ARUSHA hehhehehehehe

Qyteti: struga - Postuar me: August 23, 2009 10:50 pm
Email

......

Ups me fal se gjumin ta prisha por nevoj per zerin tend kisha te lutem nje puthje per naten e mir me dhuro dhe si nje engjell perseri gjumin vazhdooo....

Qyteti: fieri - Postuar me: April 28, 2009 11:26 am
Email

eduart

nuk dua fjal bosh nuk dua prentime. por dua dua qe zemra jote te jetoj me kete te timen. ti je ZEMRA IME E KUPTON KETE .TE DUA SHUM TE PUC AXH...

Qyteti: THERAND - Postuar me: April 27, 2009 12:14 pm
Email

toni

NESE JE E VETMUAR
QENDRO NE KUJTIME
SEPSE ATY AFER
E NDJEN ZEMREN TIme...

Qyteti: therand - Postuar me: April 27, 2009 12:12 pm
Email

toni

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 5 nga 13   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]