Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: therand - Postuar me: April 27, 2009 12:08 pm
Email

toni

Buzet e tua te embla si qershia,
syt e tu si deti,
duart e tua trupin me ledhatojn,
puthjet e tua me befasojn,
dua ta dija, a dot te jet per
gjithmon..

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 21, 2009 11:33 am

teua

nese nuk je zgjuar,tash zgjohu dhe mendo qka ke endrruar,mendo endrren me te bukur qe ke par ndonjeher dhe zgjohu plot JETE.

Qyteti: Rreshen - Postuar me: April 18, 2009 7:02 pm
Email

Edi

Qyteti: pr ty - Postuar me: April 15, 2009 8:07 pm
Email

bali

zemra jote me zemren time diqen pi qen si pa tate

Qyteti: dashuria te vret - Postuar me: April 15, 2009 8:06 pm
Email

bali

kur te qeta ty siku qeta ni sesar sini shkedi se dez ni zjarr

Qyteti: tiran - Postuar me: April 9, 2009 8:20 pm
Email

ermiri

dola ne dritare yjet nr. ydhin me te bukur me ty e krahasova

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 5, 2009 11:25 pm
Email

kemi

per ty jetoj per ty vdes per ty venat ne dur i pres

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 4, 2009 6:06 am
Email

xona

e theva akullin me doren time aty gjeta fatin e jetes time

Qyteti: GJILAN - Postuar me: April 2, 2009 3:37 pm
Email

Mina

A e dine sa lot ne faqe jane tretur a e dine sa fjal pa ti than kan mbetur a e dine sa lule kan qel e jan thar kam jetu me ty edhe pse ste kam par jam e ftoft si dimri qe s`mbaron ne male se ti zemres time veq dhimbje i fale plaga ime mbeti e thell sa nje deti ti nuk je aj qe harrohesh leht, nese kenga ime nje dit te ti vjen ate mall dashurije prap te ti e kthen ,don ta dish se fati nuk me ka buzqeshur por dhimbja e madhe tani eshte heshtur

Qyteti: B@nj@ n3aR p3j@ - Postuar me: March 18, 2009 7:24 am
Email

$'@'r@

e para siam une ipari sie edhe ti por ka edhe te tier si un dhe si ti.sdo vdes une per ty e as ti per mua do ietoim te dy un pa ty eti pa muua

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 6 nga 13   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]