Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: January 25, 2009 5:31 pm
Email

* Jeta Jeta*

Ti ski tru,,T'kom bo mu tranu..Pot silli ka po du..Veq deshta met kallxu qe un per ty jom kukuuu..!!!

Qyteti: TIRANE - Postuar me: January 22, 2009 8:33 pm
Email

FREDI

NESE NJE DITE TI DO TROKASESH NE PORTEN TIME POR UNE DO SHOF NGA SYRI MAGJIK DHE ZDO TA HAP ATE.

Qyteti: lipjan - Postuar me: December 18, 2008 6:09 pm
Email

vlora

Sonte yjet pikturojne emrin tend ne nje faqe qielli, nata vesh aromen tende dhe une dua te te shoh....Thuame ku te te gjej

Qyteti: ,,,,,, - Postuar me: December 16, 2008 9:14 pm

adelina

Ishte dit kur te takova ishte dit kur ne ty u dashurova ishte dit kur puthjet e para ty ti dhurova ishte 30 Qerrshori kur ne dy u bashkuam...

Qyteti: Podujeve - Postuar me: December 14, 2008 5:25 pm
Email

Ariani

Nuk ja shpreha dot me fjale se emocjonet me tradhtuan e ajo e kuptoj vete

Qyteti: therand - Postuar me: December 11, 2008 10:10 pm
Email

toni

te dua te dua deri sa te vdes nese ti me don pergjigjjen po e pres...

Qyteti: mk - Postuar me: November 30, 2008 11:21 am
Email

maria

a e din se sonte diku jane dy sy qe digjen nga malli ste ste shoh me sy.....a e din se sonte nuk kam me shprse per jetese se me braktise pa me le asnje fjale se kjo zemra ime per ty sish kane...?????!!!!!

Postuar me: November 13, 2008 7:38 am
Email

wioleta

Te Dua Me Do

Qyteti: prishtina - Postuar me: November 12, 2008 2:58 pm
Email

shkurta

per ty kaloj male per ty hidhem ne lum ndoshta pyet perse se te dua shumm.........zzz

Qyteti: roma - Postuar me: November 12, 2008 5:17 am

ita

amore buona notte...ti amo t5anto vita mia,io senza te non sono niente...ormai sonoi tua quindi puoi fare quello che vuoi con me,sono completamente tua.......................

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 8 nga 13   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]