Mesazhe Diten, Dita, Miredita, Diten e Mire, Pershendetje, Good Day                                 Akullore.Com

Urime diten e mire Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: pz - Postuar me: November 9, 2008 2:09 pm
Email

pz

Rri ne krevat dhe spo muj me fjet ,e shikoj telin e hiq spome thrret,lexoj letrat qe dikur i shkoreve e pys veten qsyh kaq shpejt me harrove

Qyteti: ferizzajj - Postuar me: November 9, 2008 5:46 am
Email

fiulla

Nje nate qe hena me pa duke qare me pyeti: Pse nuk e le perderisa largesia per te te ben te vuash?
I thashe : Hene pse nuk e le ti qiellin?

Qyteti: itali - Postuar me: November 4, 2008 4:31 pm
Email

toni

a ke fjet oj zemer a ke fjet o rrush ruaj buzet tua se po ti merr najkush nese puthjen tende dikush e provon die se zemren time ma lendon.......

Qyteti: QAFEBOTE-CAMERI - Postuar me: November 1, 2008 4:33 am
Email

eneid

MIRMENGJES YLLI IM IVOGEL

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 23, 2008 7:34 am
Email

redi

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,
Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,
Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi,
Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di,

Sa here ti me vjen prane meje,
Une bie ne mendime sepse ti je ilaqi i zemres sime

Qyteti: therand - Postuar me: October 2, 2008 4:46 am
Email

toni

lamtumir e dashur lamtumir te thash se ne syt e tu genjeshtren e pash

Qyteti: struge - Postuar me: September 21, 2008 2:39 am
Email

D.....E

mirmengjes o yll bote te dua por nuk e di a do jem nusja jote?????????

Qyteti: bajze - Postuar me: August 3, 2008 9:39 am
Email

arushja

do te ishe rreze po te isha diell do te ishe yll po te isha qiell te dyja keto jane krahasime ,un jam njeri , ti je zemra ime.....

Postuar me: July 4, 2008 12:00 pm

rrushi

a e din qe sonte jan diku dy sy qe nuk mund te mbyllen nga malli per ty a e din qe sonte diku ne nje dhom esht nje zemer e vetmuar qe shum i mungon.

Postuar me: July 1, 2008 12:43 pm

albiona

dua te behem cigarete prek buzet tua sa her qe te kesh nevoj per mua, por ti shpirt gjithmon ma prish planin kur un behem CIGARE ti e len duhanin per ty "jeto"-te dua

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 9 nga 13   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]