Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Fush-kruje - Postuar me: January 19, 2014 12:47 am
Email

Irma

Me fal zemra
me fal qe te lendova
shkela betimin tone e me nje tjeter u fejova
nuk e di perse e bera
por mendova se ai do ishte si ti
por shume gabova se si ty nuk qenka asnjeri
nese nje dit,rastesisht te shoh me nje tjeter
do e humbja durimin
por nuk ke faj ti o jeta ime
se un isha e para nga te dy qe theva premtimin
i lutem zotit qe edhe nje her te vetme te te shoh ne sy
qe ta kuptosh se si dikur po vdes per ty....

Qyteti: prizren - Postuar me: August 6, 2013 10:30 am

nita

nese ti nuk egziston nuk egzistoj as un dije nje gje shpirt qe te du pa fun sikur te me pyesni ado te zgjidhje boten apo ty un do te zgjidha ty ngase ti je bota ime

Qyteti: tirane - Postuar me: April 4, 2013 8:05 am
Email

ana

Suksesi ne sjelljet me njerezit, bazohet ne gatishmerine e te kuptuarit te mendimeve te tyre!

Qyteti: tirane - Postuar me: April 4, 2013 7:47 am
Email

ana

Nese dini se c'doni, zakonisht ate edhe e arrini!

Qyteti: tirane - Postuar me: March 21, 2013 2:23 pm
Email

linda

Modestia gjithashtu eshte natyrale per njeriun, nuk eshte natyrale per femijet. Modestia fillon vetem me dituri te se keqes.

Qyteti: tirane - Postuar me: March 13, 2013 3:08 pm
Email

linda

Gjerat e rendesishme mbeten gjithmone, humbasin vetem gjerat qe ne i mbanim si te rendesishme...

Qyteti: tirane - Postuar me: March 13, 2013 3:07 pm
Email

linda

Njeriu ka lindur i lire dhe kudo eshte ne zinxhire.

Qyteti: tirane - Postuar me: March 13, 2013 3:05 pm
Email

linda

Ate dite kur njeriu do te lejoje te shfaqet dashuria e vertete, gjerat qe duken kaq te organizuara do te behen rremuje dhe do te jene kunderpeshe e gjithe asaj qe ne e mendojme si te drejte, qe eshte e verteta.

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 11, 2013 1:46 pm
Email

erma

Ne jeten tone ka gjithmone nje ngjarje pergjegjese per faktin pse jemi frenuar ne vend.

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 11, 2013 1:44 pm
Email

erma

Duke e pare te shkuaren eshte shume e bukur, por ju duhet te jetoni duke ecur perpara.

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 1 nga 24   Tjeter »   

[ Login Staf ]