Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: October 16, 2009 4:00 pm
Email

ajten

ti ke 100 zemra 1 per vete 99 per femra kurse un kam vetem 2 ,1 per vete e 1 per ty

Qyteti: drenas - Postuar me: October 13, 2009 4:43 am
Email

neba

isha shum i lir deri para do jave po tani jem shum i nxan pse ndodhi keshtu ndodhi sepse u shfaq dashurija e jetes ime nuk e kam dit se per dashuri po beje qdo gje.ulem per te ngren ajo ulet me mua shikoj tvn ajo me del erpara ne qdo ko e pa ko esht me mau a thuaj dote jem i lumtur do tjen fati im

Qyteti: gjilan - Postuar me: October 3, 2009 5:21 am
Email

ismet

te jetosh me dashuri eshte lumturi, te jetosh me at qe ste don esht mekat ...

Qyteti: malishev - Postuar me: October 2, 2009 9:02 pm
Email

resa

me mungon shikimi yt dhe vetmija pome mbyt me mungon buza jote dhe djelli i ksaj bote me mungon endrra ime por me shum me mungon ti zemra ime emi kiss

Qyteti: shkoder - Postuar me: September 29, 2009 6:30 am

miri_milano

kte gje smund ta kuptoj,pse nuk mund te them te dua-sepse cdo minut qe kalon pa ty,eshte nje dit me pak per mua

Qyteti: prizren - Postuar me: September 29, 2009 6:28 am

albana

TE DOJA SE TE DONTE ZEMRA,PRANDAJ ME ENDRREN BASHKE JETOVA-S'U TALLA KURR ME NDJENJEN TENDE,POR QENIEN TENDE DASHUROVA

Qyteti: shkoder - Postuar me: September 29, 2009 3:05 am
Email

xhulia shkodranja

mendoja se me doje po jo ti vetem se me mashtroje ti luaje me mua sic doje po nje dite lojes tende i erdhi fundi dhe ika nga ti edhe pse se pranoje ishte nje gje e veshtire e tmerrshme unte te doja ty e ti me tradhtoje mua,nje dit te pash rastesish mu afrove edhe me the ndal te lutem,dicka ne zemer time me shtrengoj cfare do pse me shikon?te lutem me fal dhe ai me lot ne sy un ia ktheva-tani eshte shum vone per nete dy.

Qyteti: istog - Postuar me: September 26, 2009 8:46 pm
Email

ina

qdo gje ne jet ka mbarim por dashuria ka nje kuptim

Qyteti: klina - Postuar me: September 12, 2009 6:36 pm
Email

<3 shqipja <3

NDARJA
Edhe keto pika loti qe fillojn me ra...
Prej syve te pikelluar qe lypin met pa
Ndoshta me i dashur kurr skam per te par,por nga thellsija e shpirtit kurr skam per te ndar
Kudo qe te jesh jom edhe un me ty
shpirti im i ngrir gjithmon do te bej shoqeri
Djelli i ati mengjesi
Dhe ato dit pikellimi...
Ndoshta me i dashur kurr nuk po te shihemi...
Kur te vdes i dashur me bej nje kujtim
Kur te lind nje vajz verja emrin tim
Nese ste pelqen dhe te duket i vjeter
Me fjalen DASHRUI verja emer tjeter(By K......)

Qyteti: prizren - Postuar me: September 7, 2009 8:41 pm
Email

blerimi

aj qe fal ka selamet,kurshkoj qdofalje ma kerkoj ,pasi melajmroj un dyher gabova per nje fjal te fundit qe sma tregoj po mundoem me fal qo qenka mjft zor

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 11 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]