Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: fier - Postuar me: September 7, 2009 4:05 pm
Email

xhino

nje kuptim ka shum kuptime si p.sh.qe te kuptosh kuptmin e te kuptuarit duhet ta kuptosh ate nje her se ca kuptimi ka ne nenkuptimin e sa kuptim plote

Qyteti: PZ - Postuar me: August 30, 2009 4:32 pm

ateN imiT

Me Fal
Me fal qe te desha shum me fal qe te pengova por tash mos mu kthe un i takoj dikujt tjetr...Me fal qe te thoja gjithnjee ti je vetem i imi me fal tash qe jam me dike tjetr edhe pse me ne nuk kemi asnje shpres qe te jemi bashk por te lutem me fal per te gjitha ... Qe te kam lenduar tani un jam me personin qe fare nuk e duaa gjdo her kur te takoj zemra ime rreh,lotet e mi nuk pushojn duke te menduar ty por q'te bejem jeta keshtu e kish me fall te lutem me fal ....Ju kisha then te gjith vajzave te mos nguten mos ti humbasin shpresen kurr lufto per ate qe e don se ja vlen .... me fal te lutem me fal zemra ime te takon vetem tyyy .... ME FALL...

Qyteti: vushtrri - Postuar me: August 28, 2009 10:23 pm
Email

arjeta

i kerkoj falje te dashurit tim luanit qe nuk po mudnem te dal em te me shpesh me fal i dashumr te dua shumm te kom loqk

Qyteti: presheva - Postuar me: August 26, 2009 8:05 pm
Email

blerta

Me fal qe ende po jetoj,me fal qe jeten po ta shkatrroj,me fal qe te ndava nga ajo qe e deshte me zemer,me fal qe per shkak meje humbe at emer,me fal por un nuk deshta deshti vet zoti,rruget ndryshuan ,ne kahje te gabuara shkuan ashtu ishte e shkruar ,un dhe ti kur u bashkuam,tash jetojm bashk kemi femi por esht enderr apo realitet un ende pergjigjen spo e di me fal.

Qyteti: mississauga - Postuar me: May 16, 2009 10:06 pm
Email

sara

Me fal qe me sjam me ty, urrej boten qe na ndau n'2,urrej fatin qe kshtu qenka shkru, un dhe ti me mos me u taku..per Faten.. te dua moter... sara

Qyteti: Drenas - Postuar me: May 9, 2009 6:37 am
Email

Lezoona

Me fal o shpirt ndoshta kam gabuar po se di si ndodhi ashtu kam vepruar
me fal qe sante emrin tan e peshperis veq deshta qe ti ta dish qe te dua serjozisht

Qyteti: kercova - Postuar me: May 9, 2009 3:37 am
Email

kercova

me fal per dashurin
me fal qe ta dhash zemren
me fal se te bona ty tem desh mua por tash un ste dua

Qyteti: viti - Postuar me: May 7, 2009 12:41 pm
Email

slevete

une veq ju pershendes shum edhe nga ju po kerkoj ni faqe te fes islame klm se jeni me te fortit veq vazhdoni.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 25, 2009 8:07 am
Email

ardita

duaa mesazh per falje pleasee

Qyteti: Tiran.aktualisht ne greqi. - Postuar me: April 22, 2009 3:12 am
Email

Landi

Nese zilia (smira) do te ishte temperatur e gjith bota do ta kishte...Lulet sa po kan celur toka esht ber jeshil,te gjith gezojn e lumturojn.vetem zemra ime vajton vajton e vajton.per Ty Bonita pa Ty jeta ime nuk ka kuptim jetoj se te Duuua me shum se jeten time

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 12 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]