Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gj - Postuar me: April 2, 2009 9:05 pm
Email

drenusha

Qyteti: gj - Postuar me: April 2, 2009 8:54 pm
Email

drenusha

Nuk eshte poshterim po kerkove falje,
nuk eshte dobesi,mos e merr si tallje,
kjo eshte deforc e nje shpirti patrioti,
kjo eshte triumfni e nje shpirti te paster si loti

Qyteti: gj - Postuar me: April 2, 2009 8:44 pm
Email

drenusha

Ska njeri ne kete bote,
qe nuk gabon gjat jetes,nese ty te ka lendu,
dhe me shum ja ka bere vetes..

Qyteti: elbasan - Postuar me: April 2, 2009 12:37 am
Email

elisa

Te falesh eshte ti japesh lirine nje te burgosuri,kur ky i burgosur je vet ti

Qyteti: roskovec - Postuar me: March 29, 2009 4:27 pm
Email

tidra

nese loti ne syte e tu eshte thare te lutem me prano serish se ne zemren time eshte lumenj lotesh te pandare!

Qyteti: sk - Postuar me: March 26, 2009 1:56 pm
Email

hanaa

allahu ka thon duje edhe nese nuk te don se her do kur do ka mi ra pishmon

Qyteti: istog - Postuar me: March 25, 2009 3:28 pm

vlora

kur te gardhi tu afrova oash token po punoje befas kali hengelleu e kuptova se me doje

Qyteti: prishtina - Postuar me: March 25, 2009 8:54 am

lora

un te dua ty shum dhe jom duke te pritut eja sot te me ngrohesh

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 23, 2009 10:10 am
Email

erza

1+1=2te dua vetem ty

Qyteti: kosov - Postuar me: March 18, 2009 2:46 pm
Email

haha

te dua te pres pa ty nuk vdes me yjet e nates ty te pershndes .....

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 14 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]